Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Samolot lecący z Londynu do Lublina wylądował w Katowicach

Samolot lecący z Londynu do Portu Lotniczego Lublin wylądował w Katowicach. Jak informuje lubelskielotnisko.pl pilot zgłosił problem techniczny.

Samolot linii lotniczych Wizz Air lecący z Londynu do Lublin będzie opóźniony. Jak informuje serwis lubelskielotnisko.pl pilot zgłosił problem techniczny i poprosił o lądowanie na lotnisku w Katowicach.

Maszyna była już w polskiej strefie powietrznej kiedy pilot maszyny powiadomił o problemie. W chwili obecnej samolot znajduje się już na lotnisku w Katowicach. Samolot Airbus A320-232 znajdował się w powietrzu niespełna dwie godziny.

Przymusowe lądowanie było spowodowane prawdopodobnie zderzeniem z ptakiem. Samolot Londyn Luton – Lublin będzie miał opóźnienie, na chwilę obecną nie wiadomo ile ono wyniesie.

Samolot lecący z Londynu do Lublina wylądował w Katowicach

(fot. lublin112.pl, flightradar24.com)

9 komentarzy

 1. Wysoko te ptaki latają w tym roku.

 2. Koleżanka właśnie tym lotem leciała, mówiłam jej żeby do givt się zgłosiła, może uda się odszkodowanie wywalczyć. Chyba mało który lot nie ma opóźnienia, w zeszłym tygodniu przez pogodę dużo było też problemów.

  • Jeśli przyczyną opóźnienia jest „siła wyższa” nie ma odszkodowania.

   • To każdy przypadek – od pogody przez usterkę po sytuację polityczną może być podciągnięty pod „siłę wyższą” Powiedz w takim razie w jakim przypadku można się odszkodowania spodziewać?

  • Lubelski Koziołek

   Wywalczy na luzie ze 200 tyś pln.

  • Uuuu , roszczeniowce się cieszą i są w swoim żywiole . Moje … najsze … tylko ja…. a ,jak , będą mi teraz płacić ….. nie odpuszczę ….. . Lepiej byłoby spaść nad Świdnikiem o czasie ? Ech ćwoki roszczeniowe .

 3. co za roszczeniowe społeczeństwo, tylko kasa i kasa. A jednocześnie co za parodia, że na terenie komunistycznej UE gdzie promowane są równość i braterstwo ktoś chce roszczeniowo dążyć do kapitalizmu!

 4. Zderzenie z ptakiem na przelotowej? To na pewno był anioł 😉