690 680 960

Podczas przejażdżki rowerem uderzył w znak. Mężczyzna trafił do szpitala, był nietrzeźwy

W minioną sobotę w Krasnobrodzie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem rowerzysty. Mężczyzna kierujący jednośladem uderzył w znak.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w Krasnobrodzie na ul. Wczasowej. Służby ratunkowe otrzymały informację o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzysty.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący rowerem 27-letni mieszkaniec Warszawy zjeżdżając ze wzniesienia, ze znaczną prędkością, na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem. Zjechał na przeciwny pas jezdni i uderzył w stojący na poboczu metalowy słupek z tabliczką informacyjną.

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. 27-latek miał w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Na miejscu zdarzenia była również 23-letnia znajoma poszkodowanego. Jak się okazało ona także jechała rowerem tylko znacznie wolniej. Kobieta nie widziała samego wypadku. Policjanci zbadali również stan jej trzeźwości, badanie wykazało w jej organizmie ponad promil alkoholu. Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają zamojscy policjanci

(fot. Policja Zamość)

4 komentarze

 1. No jaka piękna wiadomość.Pijak się w łeb uderzył.Amen.

  • Bez wątpienia nie powinno się kierować pojazdami po pijaku, ale 0,5 promila o pijaństwie nie przesądza. Kierująca drugim rowerem miała więcej.

   • Jakieś to nietypowe. Baba miała więcej w czubie od tego gieroja, a trzeźwiej oceniała sytuację i wolniej zjeżdżała.

 2. czy znak był trzeżwy ?

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas