690 680 960

Pociąg pośpieszny potrącił mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala

W obrażeniami ciała trafił do szpitala mężczyzna, który został potrącony przez pociąg. Występują duże utrudnienia na szlaku kolejowym Lublin – Lubartów.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 21:10 w Lubartowie. Na wysokości ulicy Żeromskiego pociąg osobowy potrącił osobę pieszą. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, pociąg pośpieszny IC Chełmianin relacji Warszawa – Chełm i dalej do Kijowa, potrącił znajdującego się na torach mężczyznę. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna doznał obrażeń głowy.

Na miejscu pracują policjanci oraz pracownicy kolei, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Występują bardzo duże utrudnienia w ruchu pociągów. Skład IC Chełmianin ma obecnie 100 minut opóźnienia, pociąg Przewozów Regionalnych do Parczewa ponad 70 minut.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2018-06-18 22:17:54 aktualizacja 2018-06-19 07:52:27

9 komentarzy

 1. „Nie lubię poniedziałku” jak miał w ręku jakiś prowadzący przedmiot po szynie to na bank IC nie ujęty w planie do Lublina.

 2. Jerzy Gondol z nad Wisły

  Jak powszechnie wiadomo każdy stosownie pijany, porusza się po trasie z grubsza przypominającej sinusoidę, więc tak se myślę (a każdemu sie może przydarzyć), że gdyby biedny maszynista był pijany to miałby spore szanse na uniknięcie potrącenia tego pasjonata spacerów po torach kolejowych.

 3. Tak nawiasem jechałem tym pociągiem. Gość nie chodził po torach, tylko wyszedł z krzaków na tory. Poza tym do karetki doszedł na własnych nogach.

  • W takim razie wina maszynisty, nie ustąpił pierwszeństwa biednemu, choć głupiemu, pieszemu

 4. Arcy Primas A'Prilis

  Tak to, widzicie, jest, jak Obywatelom wszystkich sortów i każdemu z osobna tołkuje się do otumanionych (wcześniej socjalizmem, teraz religią) głów, że do czegoś mają prawo, pierwszeństwo, czy im sie coś należy

 5. Właścicielka używanej prezerwatywy

  Ciekawe, czy ta biedna ofiara była tylko głupia, czy pijana, albo naćpana, że wlazła na pociąg.
  A może myslała, że pociąg zatrzyma sie z piskiem opon, jak samochód przed takim co „mo pirszyństwo”.

 6. tytuł jest błędny, powinien brzmieć: cymbał wlazł pod pociąg. Pociąg nie mógł potracić pieszego bo jedzie po swoich torach i tylko tam. Gdyby łajza nie wlazła na tory to nic by się nie stało. A tak, selekcja naturalna.

 7. Dramatyczny opis wypadku ..gdyby nie jeden istotny fakt zmieniający dla mnie diametralnie obraz sytuacji …cytat z lubartów 24 „Poszkodowanym w wypadku jest 48-letni mężczyzna. Według naszych informacji z miejsca zdarzenia mężczyzna przeżył i z niegroźnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. ” i wszystko w temacie ,bo pijaków mnie nigdy żal nie było i nie bedzie

 8. Przecież to prawie pewne że to próba samobójcza.

Kursy walut

 • USD 4.3697zł -0.83%
 • GBP 5.3464zł -0.31%
 • EUR 4.6356zł 0.03%
 • CHF 4.803zł 0.12%

Polub nas