Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po publikacji zdjęć z monitoringu usłyszał zarzuty za kradzież w Biedronce

Policjanci przedstawili zarzuty kradzieży mężczyźnie, który w sklepie Biedronka przy ul. Pogodnej w Lublinie nie zapłacił za zakupy. Mundurowi ustalili także dane kobiety działającej w porozumieniu z mężczyzną.

Jakiś czas temu na terenie sklepu Biedronka przy ul. Pogodnej w Lublinie doszło do kradzieży. Sprawcy ukradli alkohol oraz artykuły chemiczne. Towar wynieśli drzwiami wejściowymi w sklepowym koszyku, który także został skradziony.

Policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował całe zdarzenie. Widać na nim wizerunek mężczyzny i kobiety, którzy wspólnie w porozumieniu dokonali kradzieży.

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie otrzymali już informację o mężczyźnie widocznym na nagraniu i przedstawili mu zarzuty kradzieży. Funkcjonariusze znają też dane kobiety, która uczestniczyła w kradzieży.

2018-04-03 15:37:07
(fot. Policja Lublin)

11 komentarzy

 1. jak bym wiedzial kto to to też bym zakapował

 2. Polska bez POPISów

  500+ skończyło się nierobom

 3. nigdy nie zniżył bym się by kogoś zakapować. To w moim pojęciu coś obrzydliwego , niegodnego mężczyzny , coś wręcz wstrętnego by na kogoś kablować. Jesteśmy narodem konfidentów i kapusi . W czasie okupacji meldowaliśmy gdzie ukryli się żydzi , nawet małe dzieci , w czasie komuny kablowaliśmy na opozycję i jeśli się komuś lepiej powodziło. W obecnych czasach pozostali nam już tylko nietrzeźwi kierowcy i rowerzyści oraz głodni i biedni ludzie którzy coś wezmą sobie na śniadanie z okupacyjnych sklepów .

  • Gdyby twój pusty łepek miał jakieśkolwiek pojęcie o ekonomii,to byś wiedział,że ten ZŁODZIEJ okrada nas wszystkich. Tak zwana obywatelska postawa nigdy nie była czymś godnym napiętnowania.Tylko taki jołop tego nie zrozumie.

  • A kradzież to jest godna mężczyzny?

  • Eee nie pompuj sie tak bo ci zylka peknie.Andrzeju i nie mow,ze z Ciebie taki mezczyzna co kradziez pochwala zamiast do roboty sie wziasc uczciwej.

 4. na złość frustratom

  Nieroby nawet nie dostali 500+

 5. Frajerzy biedra to nie polski sklep okradać złodzieja to nie kradziesz te sklepy też okradają całą Polskę uciekając od podatków.

  • otóż to , powtórzę jeszcze raz ” okradać złodzieja to nie jest kradzież , jest to wymierzenie sprawiedliwości „

 6. W piątek przed świętami, robiąc zakupy w Biedronce przy ul. Lotniczej byłam świadkiem złapania złodzieja, który wychodził ze sklepu i już czekało na niego 2 ochroniarzy i kasjerka. Nie widziałam jednak całej akcji, gościa zawinęli na zaplecze, mówili mu, że kradzież jest nagrana a po kilku minutach przyjechała policja 😛

Wiadomości z info112