690 680 960

Plenerowe imprezy sylwestrowe w naszym regionie. Gdzie się odbędą, kto zagra i ile potrwają

Nie wszystkie miasta powiatowe zdecydowały się na organizację imprez sylwestrowych dla mieszkańców. Powody są różne, złe doświadczenia z lat ubiegłych, związane z wybrykami znajdujących się pod wpływem alkoholu osób, czy też niewielkie zainteresowanie mieszkańców.

23 komentarze

 1. Polska to dziwny kraj, właściwie ludzie są bardzo dziwni, siedzą przed komputerem i kłócą się na forach, w komentarzach j.w., bez sensu jest znaczna część naszego społeczeństwa. Ktoś zaproblemiony wyżywa się przy klawiaturze wciągając w to innych, zamiast zająć się czymś, posprzątać w pokoju, przed domem, zadzwonić, że latarnia nie świeci, cokolwiek dobrego zrobić, beznadzieja w tym kraju, aż się chce szybko wracać za granicę do pracy niż tu siedzieć i widzieć wkoło takich głupich ludzi, czytać takie chore konwulsje itp.

 2. Internet niszczy społeczeństwo.

 3. Jak w Sylwestra może nie być pokazu sztucznych ogni?? Cofamy znowu się rozwoju. Co najgorsza tym głupim przykładem idzie coraz więcej miast! Wymyślają bzdurne chistoryjki typu a bo zadrogo,a bo zwierzęta się boją! Dać kopa zato im przy następnych wyborach!!! A pytał ktoś wogole wyborców oto co sądzą, czy chcą mieć u siebie w mieście powitanie Nowego Roku oraz pokaz fajerwerków??! Dać kopa przy następnych wyborach!!!!

 4. szatan z siódmej klasy

  Wnioskuję, że skończyłeś z Piccolo bo masz już 16 latek a teraz Sowietskoje Igristoje o północy i pusta butelka w krzaki. Hehe.

 5. Ja na sylwestra w plenerze lece do Suchodół 189 wrażenia z tamtego roku bardzo fajne 😉 polecam wszystkich nigdy nie byłem na lepszym

 6. Nowo otwarty klub Stara Chałupa w Suchodolach zaprasza na sylwestra wstep wolny. Proszę przynieść ze sobą załącznik

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas