Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Kto widział potrącenie pieszej na ul. Północnej?

Policjanci z Lublina poszukują świadków potrącenia pieszej na ul. Północnej. Do wypadku doszło 9 grudnia.

Do zdarzenia doszło 9 grudnia około godziny 22 na ul. Północnej w Lublinie. Kierujący pojazdem marki Opel jadąc od strony ul. Kompozytorów Polskich w kierunku ul. Jaczewskiego przodem pojazdu potracił pieszą, która przechodziła przez oznakowane przejście. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przetransportowała kobietę do szpitala.

Osoby, które były świadkami wypadku proszone są o kontakt z KMP w Lublinie – z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym przy ul. Północnej 3, pok. nr 149 lub kontakt telefoniczny pod nr (81) 535 53 34.

62-13

2017-12-30 12:25:30
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Chodzi o ta kobitke ktora wlazla pod samochod? Bo aron powiedzial ze nie musi sie rozgladac. Podziekowala juz mu za dobre rady?

  • Czego byś nie napisał – to i tak nie będzie miało wpływu na to co sąd orzeknie. Podejrzewam, że potrącona ma przede wszystkim pretensję to kierowcy, jeżeli to on jest sprawcą zdarzenia.

  • Jest wręcz zupełnie odwrotnie. Gdyby kierujący posłuchał Aarona to do potrącenia by prawdopodobnie nie doszło. Czemu zakładasz, że piesza przechodziła nieprawidłowo? Dla jakiegoś Aarona miałaby ryzykować swoim zdrowiem czy życiem. Nie przeceniasz za bardzo wpływu osoby Aarona?

   • No co Ty? Nie znasz arona? On w europie jeździ to wie … a nie to co u nas? Ze prawo nakazuje sie rozglądać i nie włazić pod nadjeżdżający samochód … nieeee … aron, chce zmieniać Polskę. Ba … rewolucje zrobić, a jak wiadomo kazda rewolucja potrzebuje ofiar …. to wmawia pieszym, że na przejściu są święci i „samochód MUSI sie zatrzymać”. Tu fizyka udowodniła, że nie musi.
    Wszyscy na tym formum mają dość arona i jego wymądrzania się. Moze wyjechał do europy, coby przez barierki betonowe poogladać jarmarki

   • No to dlaczego ty zawsze zakładasz winę kierowców i nie dopuszczasz możliwości że pieszy sam przysłużył się swojemu nieszczęściu?

  • Jak chcesz to ja mogę Ci podziękować za nią 🙂

Wiadomości z info112