Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Plac Wolności: Motocykliści przewrócili się na plamie oleju. Dwie osoby trafiły do szpitala

W czwartek wieczorem w rejonie Placu Wolności doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Motocykliści przewrócili się na plamie oleju.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 22 na Placu Wolności, w rejonie skrzyżowania ul. Bernardyńskiej z ul. Dolną Panny Marii. Motocykliści jadący ul. Bernardyńską w kierunku centrum, na łuku drogi wpadli w poślizg. W wyniku upadku dwie osoby odniosły obrażenia ciała i zostały przetransportowane karetkami pogotowia do szpitala na badania. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Strażacy zneutralizowali plamę, prawdopodobnie oleju napędowego. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2016-09-01 22:17:20
(fot. lublin112.pl)

26 komentarzy

  1. wczoraj byl czwartek…. zlot wariatów pod arena i oto tego skutki jak wyjechali popisywac sie na ulice

    • Jaki zlowt wariatów? A może zjazd fanatyków? Sam byłem wczoraj pod areną, piękny był tam widok.

      • Pod Areną jest fajny klimat, spotykają się pasjonaci motocykli i samochodów, a organizatorzy dbają o porządek i potępiają zachowania łamiące przepisy prawne – są proste zasady, inaczej nie masz wstępu:) A to co się dzieje na mieście to inna sprawa nie widzę sensu łączenia tego ze sobą. To tak jakby za każdy rozbój pijanych nastolatków na mieście obwiniać producentów alkoholu. Jak ktoś nie ma w głowie to nie znaczy, że wszyscy tacy są. A czy się popisywali? Czy prędkość była zbyt duża? Nie wiem, nie było mnie tam więc się nie wypowiadam. Pozdrawiam pozytywnie zakręconych i życzę zdrowia.

        • Popieram. A jesli chodzi o to zdarzenie to prędkość byla zawrotna – cale 20 km/h (słownie: dwadzieścia) ale i tak znajda sie madrzy ktorzy stwierdza ze na liczniku bylo 150 i to jeszcze na 1 kole. Zazdroszcze wyobraźni i gratuluje glupoty internetowym „swiadkom”. 😉

Z kraju

Sport