Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Plac Bychawski: Wpadli w poślizg, uszkodzili kolejne sygnalizatory

Kolejni kierowcy, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, uszkodzili sygnalizatory świetlne. Tym razem w rejonie Placu Bychawskiego.

W niedzielę rano w rejonie Placu Bychawskiego doszło do uszkodzenia kolejnych dwóch sygnalizatorów, przez kierowców, którzy wpadli swoimi pojazdami w poślizg. Do pierwszego z nich doszło w nocy w rejonie skrzyżowania ul. Lubelskiego Lipca ’80 z al. Józefa Piłsudskiego.

Do drugiego zaś przed południem w rejonie skrzyżowania ul. Kunickiego z ul. Wolską. Kierujący autem marki Ford, wpadł w poślizg i uderzył w sygnalizator na wysepce pomiędzy pasami ruchu. Na szczęście w zdarzeniach nikt nie ucierpiał.

Sygnalizacja w rejonie skrzyżowania ul. Kunickiego, 1 Maja i Wolskiej działa w trybie awaryjnym, apelujemy o zachowanie ostrożności.

2017-02-05 12:23:33
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Proponuję zmienić przyczynę we wszystkich dzisiejszych kolizjach na niedostosowanie prędkości do umiejętności.

  • Niedostosowanie prędkości do umiejętności oraz przesadna wiara w opony „zimowe”.

   • Zimowe to są dobre na śnieg albo niskie temperatury po prostu.
    Na szklankę dobre są jedynie zabronione u nas opony z kolcami.
    Właśnie zaczyna śnieg padać, tak więc zaraz będzie już plusowało posiadanie dobrych zimówek 🙂

 2. Mam zimówki, ABS, ASR i inne HGW, „dobry samochód” – fizyka mnie nie obowiązuje.

 3. „ul.Lubelskiego Lipca 80′ ” ???

 4. Dziwi mnie tylko, że tyle czasu zajmuje im naprawa. Na samym placu Bychawskim zrobione były już po 14:00 światła znów, przez LL80′ jechałem po 19:00 i jeszcze migały na żółto.
  Najfajniejsze jest jak bałwany głowę tracą… jeden „uprzejmy” stanął na lewym pasie LL80 (od strony stadionu i „puszczał” tych jadących w lewo z LL80 w kierunku placu Bychawskiego… dobrze, że mieli więcej rozumu niż „uprzejmy”… bo jak tak stał (nie, żeby na przejściu – bo dalej) to na spokojnie go kilku jadących prawym minęło. Zamiast coś pomóc, zaszkodził.