Ul. Kalinowszczyzna: Za szybko na łuku. Efekt? Trzy rozbite auta

W niedzielę przed południem na ul. Kalinowszczyzna doszło do zderzenia trzech aut. Powodem kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze przez jednego z kierowców.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem na ul. Kalinowszczyzna w Lublinie. Kierujący renaultem, na łuku drogi stracił panowanie na pojazdem, który następnie zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się oplem. Ten z kolei uderzył w volkswagena. Opel na koniec uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała policja. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, znacznemu uszkodzeniu uległy pojazdy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności kolizji. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

2017-02-05 12:47:11
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

24 komentarze

  1. Zastanawiam się dlaczego nic nie napisali o stłuczce autobusów, która miała miejsce o tej samej porze co zdarzenie tu opisywane. Na pierwszym zdjęciu nawet widać te rozbite autobusy, więc fotoreporter musiał i tą stłuczkę widzieć.

    • No bo MPK jeżdżą przecież regulaminowo i nie łamią żadnych przepisów. A tak serio szklanka na drodze i trzeba b. uważać – jechałem 20 km/h i przed skrzyżowaniem i tak mnie powiozło ze 2 metry.

  2. Renówkę połamało, błotniki wstawi i będzie git. Opelek pogięty jak zgnieciona konserwa, ale mirek wyciągnie i podklepie – będzie jak nówka i pójdzie na UA.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!