Szukał telefonu, bo mu spadł z siedzenia. Uderzył skodą w forda

Dzisiaj rano na drodze S17 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca pojazdu osobowego szukał telefonu, który spadł mu z siedzenia, po chwili uderzył w forda stojącego na poboczu.

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek rano na drodze S17 na wysokości miejscowości Skrudki w gminie Żyrzyn. 33-letni kierowca skody najechał na stojący na poboczu, prawidłowo oznakowany samochód dostawczy marki Ford, należący do pracowników wykonujących roboty drogowe.

W chwili zderzenia pojazdów, na szczęście w fordzie nikogo nie było. Zdarzenie zakończyło się na ogólnych potłuczeniach mężczyzny kierującego skodą.

Jak wyjaśnił policjantom sprawca kolizji, nie zauważył on stojącego forda, ponieważ zajął się szukaniem telefonu, który w trakcie jazdy spadł mu z siedzenia. Mężczyzna był trzeźwy. 33-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi.

(fot. Policja Puławy)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Następnym razem amatorze kup sobie uchwyt na szybę albo do kratki i korzystaj z zestawu głośnomówiącego, to unikniesz podobnych zdarzeń. Skoda po dzwonie w rzeczywistości wyglądała wprost proporcjonalnie do głupoty czynu.

 2. chyba kogoś ostro popie*doliło!! za coś takiego zwykły mandat? lejce odebrać na 5 lat, pojeździ busem to się będzie skupiał na jeździe uj jeden

 3. Nie zauważył oznakowanego,świecącego z daleka pojazdu?
  Niech to obejrzy ta karmiąca na ekspresówce-co sie dzieje nawet przy prawidłowym oznakowaniu, i dlaczego nie wolno stawać na ekspresówce…

  • ani ona, ani on nie zostali należycie ukarani. powinni na siebie trafić, są siebie warci

 4. Popełniając taka głupotę przynajmniej bym się kompromitował i nie przyznawał ,już lepiej było by zwalić na oślepiające solance albo na to że mi jakiś kot czy pies wyskoczył i musiałem wykonać gwałtowny manewr

 5. rzezczywiście kompromitujące tłumaczenie kierowcy
  całe szczęscie że tylko tak to się zakończyło

 6. teraz se butufa kupi z nowym autem

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!