Pijany przyjechał do baru samochodem na piwo, zareagowali świadkowie

Wczoraj do jednego z barów w Świdniku przyjechał nietrzeźwy mężczyzna. Jak się okazało, 37-latek wsiadł za kierownicę auta mając 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj w jednym z barów na terenie Świdnika. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że samochodem przyjechał tam na piwo nietrzeźwy mężczyzna.

Na miejscu mundurowi zastali 37-letniego mieszkańca Świdnika, który będąc nietrzeźwy chciał odjechać spod lokalu swoim samochodem. Świadkowie będący na miejscu zabrali mu kluczyki i wezwali policję. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalili, że 37-latek wszedł do baru pod widocznym działaniem alkoholu. Tam zamówił piwo i zaczął się awanturować. Jak się okazało mężczyzna na miejsce dotarł za kierownicą swojego samochodu.

Mężczyzna trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań. Policjanci będą prowadzić postępowanie i sprawdzać jaki był stan trzeźwości mężczyzny w momencie kierowania przez niego samochodem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Typowy rowerzysta. Przyjechał by rowerem, gdyby nie to, że był zbyt pijany na jazdę jednośladem.

 2. Napiętnujecie pijaczynę, a ciekawe ilu z Wam zdarzyło się jechać na rowerze wokół zalewu po kilku piwach. Po chodniku, bez kasku, bez dzwonka w rowerze, bez tablic, bez OC, bez kamizelki. Myślicie, że powodujecie taką jazdą mniejsze zagrożenie? A to wszystko nawet bez Karty Rowerowej, lecz na jakimś marnym Prawie Jazdy kategorii: B.

  • Zgadza się chopie. Po niedzielnej mszy szwadrony ;;prawdziwych polaków” ruszyły wykonywać swoje polecenia.

 3. Stop frajerom.

 4. Nie popieram pijaństwa za kierownicą,ale o ile gość nie został złapany na gorącym uczynku czyli w stanie nietrzeźwości za kierownicą to.dobry adwokat powinien wybronić go bez problemu.

 5. Dojeździł się pijany plebs.

 6. Polska język – trudna język …
  „Pijany przyjechał do baru samochodem na piwo, zareagowali świadkowie” – jaki samochód jest „na piwo”?

 7. Franek ,bo ten co przejechał koło zalewu rowerem po kilku piwach zachowywał się mądrze i roztropnie, ogólnie grzecznie.A co ten zrobił że Świdnika.Podjechal sobie ostentacyjnie pod bar,po chamsku się zaczął tam zachowywać.Jemu się wydawało, że to on rządzi światem i że ludzie powinni mu bić brawo , że jest taki wspaniały debeściak.Dlatego właśnie alkohol jest dla ludzi mądrych!

 8. Wyborca peło.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Tradycyjna Noc Świętojańska w lubelskim skansenie
Zbliżają się Dni Kraśnika. Dwa dni atrakcji, kabarety i koncert Viki Gabor
„Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
Komicy wystąpią w Plenerze
Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie