Pijany kierowca wjechał w samochód na minuty (zdjęcia)

Wsiadł za kierownicę po pijanemu i wjechał w toyotę. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Niebawem 26-latek usłyszy zarzuty. Będzie też musiał pokryć koszty naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

27 komentarzy

 1. „nEI MA koGUta nA daCHU tO niE TAXI” – buhaha buhaha… jak nie była to pijana złotówa, to albo ex-złotówa, albo złotówa co pożyczyła pijakowi samochód, tak czy inaczej obnaża to typowe złotówy.

 2. Długi pisk opon?? W aucie wyposażonym w ABS??? Czyli typowa taksówka z niesprawnymi hamulcami . W serwisie taksówkarz przyjechał kiedyś i zaklepał tylne przewody hamulcowe żeby nie naprawiać hamulców tylnej osi. Większość taksówek to złom – korzystam z niechęcią – sam jeżdżę starymi autami, ale zadbanymi i serwisowanymi. Tyle lat taksówkarze nie byli w stanie stworzyć fajnych jednolitych barw aut w Lublinie, ani floty zadbanych aut ( niekoniecznie nowych), że nie wspomnę o zachowaniu na drodze nielicującym z zawodowym kierowcą. Oczywiście są wyjątki. Ale konkurencja Bolta może czegoś ich nauczy….

  • Jestem ciekaw w jakim polskim mieście widziałeś jednolite barwy taksówek? A to że bolty są w znacznej części białe spowodowane jest brakiem dopłaty w salonie za kolor podstawowy:D tacy to „Janusze” biznesu leasingują te tanie malizny z Rumunii bądź Czech

 3. Ty – klient – nie twoja sprawa *** jak ktoś jeździ, czym z kim i co robi. Swoją lewacką jedynie słuszną ideologię głoś u siebie w Brukseli. Nie pchaj cuchnących łap do osób pracujących na swój rachunek bez pośredników.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7885zł -0.17%
  • GBP 5.2655zł -0.39%
  • EUR 4.5562zł -0.01%
  • CHF 4.1354zł 0.07%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online