690 680 960

Pijany kierowca wjechał na czerwonym, zderzył się z mazdą i zaczął uciekać. Świadek ruszył w pościg (zdjęcia)

Kolejny pijany kierowca doprowadził do zdarzenia drogowego. O mało nie staranował prawidłowo jadącej mazdy. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 20 na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Wodopojną zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i mazda.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał al. Solidarności od strony Warszawy. Na skrzyżowaniu z ul. Wodopojną zignorował wskazania sygnalizacji i wjechał na czerwonym świetle.

Poruszający się z naprzeciwka kierowca mazdy, który skręcał w ul. Wodopojną, widząc jadące wprost na niego audi, zaczął hamować. Nie udało mu się jednak uniknąć zderzenia.

Jak wyjaśniał nam świadek, który powiadomił nas o kolizji, sprawca nie interesując się losem poszkodowanego, zaczął odjeżdżać w stronę Świdnika. Jeden z przypadkowych kierowców ruszył za nim w pościg.

Przed rondem Dmowskiego udało mu się ująć uciekiniera i powiadomił o wszystkim policję. Szybko okazało się, dlaczego mężczyzna odjechał. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 2,7 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)

30 komentarzy

  1. PS. Nie zatrzymal go świadek tylko policja z op

  2. kolejny moczymorda, w wozie starszym niż on sam

  3. Mam pytanie czemu nikt nie napisał że mężczyzna wysiadł z samochodu i uciekał??
    4policjantow go gonilo po ruskiej a jakoś takich informacji nie ma

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas