Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca staranował opla przepuszczającego pieszych. Jedna osoba w szpitalu

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy jadący ul. Nadbystrzycką w Lublinie. Miał tam miejsce wypadek z udziałem pijanego kierowcy.

Do zdarzenia doszło w środę o godzinie 19:10 na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Na wysokości politechniki zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i renault. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, oba pojazdy jechały w kierunku centrum. Kierujący oplem mężczyzna, widząc pieszych na przejściu, zatrzymał się, aby mogli oni bezpiecznie pokonać jezdnię. Po chwili poczuł silne uderzenie. Jak się okazało, jadący za nim kierowca renaulta z impetem uderzył w tył opla.

Do szpitala została przetransportowana jedna osoba, był to kierowca opla w wieku 31 lat. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca zdarzenia miał 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komisariat. Na miejscu pracują policjanci. którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Jeden pas jest zablokowany. Wprowadzono ruch wahadłowy.

DSC00599

DSC00593

DSC00591

2017-04-05 19:48:17
(fot. lublin112.pl)

27 komentarzy

 1. Dlaczego pijusowi zaslaniacie twarz?

  • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

   Bo to CZŁOWIEK, panie Lubik – nie wiesz, że polskie prawo najbardziej chroni praw wszelkiej maści bandziorów, a dopiero potem Obywateli drugiego sortu???

 2. Znowu pijak w LUB. Ci ludzie z tymi literami w rejestracji to jakiś dramat na drodze. Po chodnikach nawet jeżdżą.

  • po chodnikach to nic, ja ostatnio widziałem jak takowy zawraca na placu zabaw i co powiesz? 🙂

   • Jak ktoś głupi to i tak nie ogarnie, że to nie rejestracja decyduje jakimi jesteśmy kierowcami. Najlepiej nie karmić trolli, niech zdychają z głodu.

  • Nie wszyscy LUB to dramat a ci z LU to co medale za wzór kierowaniem pojazdów ?? chyba nie wiesz co piszesz bądź pod ciśnieniem jesteś po przeczytaniu artykułu

   • Najgorsze i tak LSW. Im prawo jazdy dają za odróżnienie osobówki od snopowiązałki, stąd zupełny brak zdolności do uczestniczenia w ruchu ulicznym.

  • jestem z LU a blachy mam LUB… kupiłem dacze pod miastem

  • jestem z LU a blachy mam LUB..

 3. Pijakom powinni odrazu rekwirowac majątki na poczet odszkodowania dla poszkodowanych i koszty służb. A jak nie ma to obozy pracy…

  • niestety nie można pijakom nawet auta zabrać, bo zabronił tego za poprzednich rządów Trybunał tzw. Konstytucyjny

   • czyż nie wystarczy grzywna przewyższajaca wartość narzedzia przestępstwa- tu samochodu. I do tego skuteczna jej egzekucja. plaga z tymi pijakami. plus zakaz na prawo jazdy i obrączka w celu sprawdzania przestrzegania zakazu

   • No Meganka I to akurat auto, które możesz mieć w cenie przyzwoitej koszuli.
    Więcej z tym konfiskowaniem kłopotu by było, niż zysku z tego.
    Niestety, z obserwacji artykułów na tym portalu wynika jasno, że ochlapusy rzadko jeżdżą autami wartymi więcej niż 1000 złotych… a nawet jak były więcej warte przed kolizją, to po niej raczej już nie są.

 4. Przypatrz się dobrze. Tablice to LSW…

  • A ty jasnowidz? Bo blachy są zasłonięte… Nie zabłysłeś… Nie dostaniesz snickersa…

 5. Ten kierowca uciekał, ponieważ chwilę wcześniej byłem świadkiem zdarzenia, gdy to samo auto uderzyło w tył innego samochodu na skrzyżowaniu Zana z Nadbystrzycką . Z piskiem opon odjechał z miejsca zdarzenia. Jak widać daleko nie uciekł…

 6. Przepuszczal pieszych aby mogli bezpiecznie pokonac jezdnię… Ale o swoim bezpieczeństwie już nie pomyslal. I teraz leć po odszkodowanie do ubezpieczyciela…. lecz się rok że względu na uraz kr szyjnego … Co z tam zdrowie własne. Ważne że piesi przeszli cali i zdrowi ….

  • to „przepuszczanie pieszych” to jakaś plaga, kodeks drogowy się nie zmienił.
   Pieszy zanim wejdzie na jezdnie ma się upewnić czy może na nią wejść, tłumaczy się to nawet dzieciom w przedszkolu… „przed wejściem patrzymy w lewo, prawo, jeszcze raz w lewo i jak nic nie jedzie wchodzimy i pewnym krokiem przechodzimy przez jezdnię”.

   …. a teraz? Nasłuchają się, ze mają pierwszeństwo.. włażą przed samo auto bo przecież łatwiej wyhamować. DRAMAT!

   • Taka sama plaga jak czytanie bez zrozumienia.
    „Kierujący oplem mężczyzna, widząc pieszych na przejściu, zatrzymał się, aby mogli oni bezpiecznie pokonać jezdnię”.
    Tak trudno zrozumieć co oznacza „widząc pieszych na przejściu”?

 7. A ja jestem Lkr i co???

 8. kierowca opla poczul silne uderzenie? tylny zderzak nawet nie pekl,renowka tez zbytnio sie nie pogiela.mala stluczka wielkie halo

  • Wielkie halo byłoby gdyby ten pijak uderzył w tłum przechodniów… to po pierwsze a po drugie chyba człowieku nie wiesz co znaczy nawet z pozoru błache uderzenie i jakie można mieć problemy z kręgosłupem i zdrowiem.

 9. A ja mam LSW ale mam nowe BMW 740d więc na kolana chamy !!!!!! Bo pracuję w urzędzie miasta Lublina !!!!!! Na kolana !!!!!

Wiadomości z info112