Pijany kierowca BMW uderzył pojazdem w drzewo. 18-latka wypadła z auta, pięć osób w szpitalu (zdjęcia)

Dzisiaj rano w miejscowości Dyle kierowca BMW uderzył pojazdem w drzewo. 20-latek był pijany, co więcej przewoził w aucie o jedną osobę za dużo. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiło łącznie pięć osób.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 6 w miejscowości Dyle w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Mundurowi ustalili wstępnie, że 20-letni kierowca samochodu marki BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Jak się okazało młody mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Co więcej 20-latek przewoził o jedną osobę za dużo. Wraz z nim w BMW w chwili zdarzenia znajdowało się 6 osób, trzy kobiety i dwóch mężczyzn w wieku od 18 do 20 lat. W momencie wypadku jedna osoba wypadła z pojazdu. 18-latka doznała poważnych obrażeń ciała. Oprócz niej do szpitala trafiły jeszcze cztery osoby, w tym kierujący BMW. Poszkodowani to mieszkańcy powiatu biłgorajskiego.

Jeden z pasażerów, 20-latek nie odniósł obrażeń. Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy między innymi ustalają świadków zdarzenia i zabezpieczają ślady. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić szczegółowy przebieg zdarzenia.

(fot. Policja Biłgoraj)

Zobacz również

31 komentarzy

 1. 20 paro letnie dzieciaki w BMW ,to tak jak dać małpie brzytwę ….

  • no wiadomo, jakby jechali passatem to by do tego nie doszo. To nic, że kierowca pijany

 2. Więcej taniego piwa w marketach.

 3. gfrfdgdgrdgegr

 4. „trzy kobiety i trzech mężczyzn w wieku 18-20 lat” – redakcjo proszę bardziej dobierać słowa. Po tak drastycznym i tragicznym opisie wypadku przedstawienie jego ofiar w ten sposób wywołuje bardziej ubaw niż współczucie pod adresem jego uczestników. Toż to jeszcze dzieci żeby nie powiedzieć bardziej dobitnie….

 5. Śmietana Policewoman

  Wioska. Wychowanie to tak jak kurek. Sypnąć paszy i niech robią co chcą. Bolid Młodego Wieśniaka w którym używanie kierunkowskazu to rzecz zbędna bo przecież wiem gdzie jadę a co mnie inni obchodzą. Powinien być dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów za takie coś ale co to kogo obchodzi na naszej Ukrainie. Tutaj się naprawia drogi po zimie sypiąc w nie rozgrzany lepiko-żwir i ugniatając gumowcem. Policjanci zajęci ściganiem demonów zbrodni czyli kierowców ze spaloną żarówką stopu.

 6. nieKrytyKrytyk

  jak mozna mylić pojęcie kierowca BMW do posiadacz BWM, nie oszukujmy się większość bałwanów bez wyobraźni posiada ten właśnie samochód, to nie są kierowcy, sama nazwa Baran Więcej Może o tym mówi

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku