Pijany chełmianin zdemolował 10 samochodów. Posiada aktywny sądowy zakaz kierowania pojazdami (zdjęcia)

Najpierw wypił alkohol, a potem wsiadł za kierownicę samochodu i urządził sobie „rajd” ulicami Chełma. Efektem przejażdżki 51-latka z promilami było zdemolowanie 10 zaparkowanych pojazdów. Straty są ogromne.

30 komentarzy

  1. Ma byc 30 tys grzywny,a tu jeszcze dochodzi 10 rozbitych aut,takze zabiorą co tylko ma,a jak nic nie ma to wezmą do pracy w więzieniu

    • Chyba się zdziwisz. Jak coś ma to szybko przepisze na bliskich a w więzieniu to on nawet nie zarobi na swoje utrzymanie. Ale prawda jest taka, że nieźle sobie narobił.

  2. Jak widać musiał w te samochody wjeżdżać celowo z dużą prędkością i jak często redakcja pisze-z impetem

  3. chełmska patologia w akcji

    • Ta toyota z rozbitym tyłem to moje auto. Wartość rynkowa min. 60-65tys. ( 2018 rok przeb. 44.ooo km) Niewątpliwie auto do kasacji, więc o czym mowa w określeniu strat na „kilkadziesiąt tysięcy”. Kilka aut „dostało” w przód na koło więc także nie wiadomo, czy dadzą się naprawić. Prawie rok temu 01 grudnia podobny idiota skasował na tym samym parkingu kilka aut i teraz trzeba chyba czekać do następnego razu w 2022 roku……. Coś tu według mnie nie gra w pracy organów porządkowych. Patroli raczej się tu po zmroku nie zobaczy, nawet na parkingu przy Vendo Parku, gdzie młodzieżówa urządza sobie dryftowanie. Pytam więc, czy ktoś się w końcu tym zajmie, czy bdziemy stawiać auta przy ścianach bloków i uciekać z daleka od drogi osiedlowej?

  4. Czepiacie się! Na pewno ktoś mu miejsce zajął! To wziął i się wk…zdenerwował trochę,ale to ICH wina.Nie jego.

  5. Ale sie przestraszył zakazu. Buhaha.

  6. Wy naprawdę wierzycie że ktoś taki poniesie jakieś finansowe konsekwencje za straty któych narobił ? tu jest Polska z jej pożalowania godnym wymiarem „sprawiedliwosci ” który ze sprawiedliwoscią ma nie wiele wspólnego .Takze radzę zejśc na ziemię i nie bujać w obłokach ,bo jedyne konsekwencje jakie poniesie ,to zapewne następny zakaz prowadzenia pojazdów …a pózniej następny i następny

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk
V Międzynarodowy Dzień Slow Joggingu w Ogrodzie Botanicznym UMCS