Pijani Ukraińcy narozrabiali w centrum Lublina. Kierowca nie zauważył znaków na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Po raz kolejny pijany kierowca doprowadził do zdarzenia drogowego. Na szczęście tym razem nikomu nie wyrządził krzywdy. Ponieważ nikt nie chciał się przyznać do kierowania pojazdem, obaj pijani Ukraińcy trafili do policyjnej celi.

Do zdarzenia doszło w nocy czwartku na piątek na ul. Akademickiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Skłodowskiej zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i renault. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, volkswagenem jechało dwóch obywateli Ukrainy. Poruszali się oni ul. Akademicką od strony ul. Głębokiej. Kierowca wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy renaulta, który poruszał się od strony ul. Radziszewskiego w kierunku ul. Skłodowskiej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście podróżujące autami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca renaulta był trzeźwy. Z kolei żaden z poruszających się volkswagenem obywateli Ukrainy nie chciał się przyznać do kierowania pojazdem. Jeden z nich 1,6 promila alkoholu w organizmie, drugi nie chciał się poddać badaniu, dlatego też została od niego pobrana krew do analizy. Obaj trafili do policyjnej celi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Banderowska dzicz, takie sytuacje chyba nikogo już nie dziwią

 2. Pijani Ukraińcy idą siedzieć , pijany Polak idzie do domu , czeka chwilę i ponownie wsiada za kółko i powoduje wypadek.

 3. … na zachodzie UE często są takie obrazki , … tyle że tam to pijani Polacy , … nie ma co się burzyć , nie jesteśmy lepsi

  • taa ty byłeś na zachodzie chyba słońca a teraz idź dalej się uczyć w naszym pl kraju bo u siebie za bugiem byś takich dofinansowań nie miał i pamiętaj że na twą naukę u nas składamy się wszyscy jako Polski naród

 4. Co to za tytuł? „Narozrabiać” to może dziecko w przedszkolu albo pijany na weselu. Popełnili przestępstwo a nie „narozrabiali”

 5. No niestety Ukraińcy powinni wiedzieć że Polska to nie ich kraj i tu obowiązują inne przepisy i prawo.

 6. Powinni zapłacić grzywnę i won za bug.

 7. A Polacy zarówno w Polsce jak i za granicą, to nie jeżdżą nawaleni i nie powodują wypadków?

  • Chyba ty parówo nie mierz wszystkich swoją miarą a po drugie to naprawdę nie widzisz prawdziwego problemu

 8. Inna sprawa, że to skrzyżowanie do najłatwiejszych nie należy, szczególnie dla innastrańców.

 9. Po pierwsze Ukrom nic nie zrobią Ukraina jest poza Unią , po drugie Polacy grzecznie się zachowują po zachodniej stronie granicy tylko u nas fisiują

 10. To wiadomo, który kierował 😉 ten co nie chciał dmuchac

 11. Gdzie jak gdzie ale w Lublinie Ukraińcy mogą poczuć się jak u siebie. Sam mam takie wrażenie jakbym był na Ukrainie będąc w Lublinie a to za sprawą „jakości” ulic oraz ogólnego wyglądu przestrzeni publicznej. Jedno z najbrzydszych miast w Polsce ale oczywiście to subiektywna ocena. Znajdą się tacy, którzy lubią taki „klimat”.
  A może to przemyślana strategia i swego rodzaju zaproszenie dla sąsiadów ze wschodu, żeby szybciej się tu zaaklimatyzowali?
  P.S do władz miasta – może jakieś dofinansowania do corocznych remontów zawieszenia dla mieszkańców Lublina? Skoro opanowanie stanu dróg w mieście chociażby na średnim poziomie jest dla was niewykonalne?? Już mniejsza o przyjezdnych, którzy zbłądzili ale codzienne poruszanie się po tych japach i kraterach to nieporozumienie i brak jakiegokolwiek wstydu z waszej strony…

  • Zgadzam się i dodam jak to powiedział pewnin polski aktor „miasto *Uli i pat*li” jeżdżę tylko jak muszę coś załatwić a na co dzień mijam to miasto inspiracji szerokim łukiem

   • Ooo kolejny co mi się należy,to się nazywa roszczeniowiec, już sobie wyobrażam jak dorosną ci z 500+ to będzie jazda.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9573zł 1.16%
  • GBP 4.9536zł 0.71%
  • EUR 4.4347zł 1.11%
  • CHF 4.119zł 1.37%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online