Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 17

W piątek rano na drodze krajowej nr 17 występowały spore utrudnienia z przejazdem. W miejscowości Dziecinin zderzyły się dwa pojazdy, droga była częściowo zablokowana.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 6 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Dziecinin, na trasie Krasnystaw – Piaski. Jak informują służby drogowe zderzyły się tam dwa pojazdy – dostawczy oraz osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie wynika z ustaleń policjantów, kierujący pojazdem marki Audi, 36-letni mieszkaniec Krasnegostawu nie zachował należytej ostrożności od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył samochodu marki Citroen, kierowanego przez obywatela Ukrainy. Kierowca audi został przewieziony do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała.

Zablokowany częściowo był pas ruchu w kierunku Piask. Ruch odbywał się po powierzchni wyłączonej z ruchu na środku jezdni. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

2 komentarze

  1. Kolejna „80” zginęła. Szkoda, że tak szybko odchodzą.