690 680 960

Po pijanemu wypłynęli rowerem wodnym. Na środku zalewu wpadli do wody

Dwaj pijani mężczyźni wraz z koleżanką wypłynęli na środek zalewu w Opolu Lubelskim. Rower wodny się przewrócił, wszyscy wpadli do wody.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na zalewie w Opolu Lubelskim. Około godziny 14.30 służby ratunkowe zostały powiadomione, iż pływające rowerem wodnym osoby wpadły do wody. Na szczęście pomoc przyszła na czas i wszystkich udało się uratować.

Jak ustalili policjanci, dwaj mężczyźni w wieku 30 i 23 lat wypożyczyli rower, a następnie zabierając ze sobą koleżankę, wypłynęli na zalew. Na środku zbiornika jeden z mężczyzn wpadł do wody.

Gdy usiłował wejść z powrotem na rower, ten uległ przewróceniu, w wyniku czego pozostałe dwie osoby również wpadły do wody. Całej trójce pomocy udzielili ratownicy. Badanie alkomatem wykazało, że 30 – latek miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu zaś jego kompan prawie promil.

Mężczyźni odpowiedzą za kierowaniem pojazdem niemechanicznym w stanie nietrzeźwości.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-07-21 10:17:57

13 komentarzy

 1. Szkoda, że nie skończyli jako pokarm dla szczupaków.

 2. No i po co było ich odławiać,chyba że na haczyk i wędką wyholować.Zagrożenie będą stwarzać na drodze,gdy będą wracać z dziunią do domciu.

 3. co to za różnica czy pojazd mechaniczny czy nie mechaniczny, i tak stracą prawko.

 4. Może pijani a nie po pijanemu.. oryginalne macie te nagłówki xD

 5. Kto pijanym wypożyczył rower ?

 6. Pociągnąć do odpowiedzialności karnej idiotę który wypożyczył rower wodny pijanym

  • A dziunia była przed czy po???

  • Kolego mogło być tak że pili na rowerku wodnym

  • Ty jesteś głupi , za idiote który wsiada po pijanemu na kajak rower czy samochód ma odpowiadać ktoś inny ? z resztą na jakiej podstawie możesz tak mówić, chyba każda osoba ze zdrowym rozsądkiem nie dałaby pijanemu wyjść na wode. Troche pomyślunku z twojej strony . Mógł wypić chwile przed wejściem na rower i skoro nie było czuć woni ani widać po jego zachowaniu że był nietrzeźwy nie ma się co czepiać osoby wypożyczającej sprzęt .

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas