690 680 960

Pijanego kierowcę volvo „zatrzymały” latarnie (zdjęcia)

W minioną niedzielę nietrzeźwy kierowca zakończył podróż na dwóch latarniach. Mężczyzna miał w organizmie 1,5 promila alkoholu, co więcej, posiada zakaz prowadzenia pojazdów.

Zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę przed południem na ul. Kaczyńskiego w Międzyrzecu Podlaskim, w powiecie bialskim. Policjanci podczas patrolu zauważyli uszkodzony pojazd stojący na poboczu oraz przewróconą latarnię.

Wstępne ustalenia policjantów wskazywały, że kierowca volvo prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechał na pobocze ścinając jedną latarnię oświetleniową. Po tym auto zatrzymało się na kolejnej. Pojazdem kierował 35-latek z Międzyrzeca Podlaskiego.

Na początku mężczyzna tłumaczył mundurowym, że autem podróżował jego ojciec, jednak ostatecznie okazało się, że to 35-latek siedział za kierownicą auta. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był nietrzeźwy, miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Co więcej, posiada on zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

Policjanci ustalają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi 35-latkowi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

7 komentarzy

 1. Jasio Paweł Trzeci (a może nawet ostatni)

  Jak to mówią: z braku laku to i smoła dobra… przydrożne drzewa wycieli inni męczennicy motoryzacji, temu latarnie zostały. 😆

 2. Ciekawe co na to obrońcy ciemiężonych kierowców? Nie ważne jak, nie ważne w jakim stanie, nie ważne czy z zakazami czy bez prawa jazdy. Ważne, że naszego biją. A źli są ci inni. Piesi, rowerzyści.

 3. Pić to trza umić.

  Piłeś nie jedź…

 4. Stare dobre volvo, tak załatwił 2 latarnie a nawet szyba nie pękła

 5. Ręce konserwowane

  Ładnie tak na tatusia zganiać? Tatulko parę lat pupcię podcierał a teraz synalek się odwdzięcza.

 6. I pomyśleć tylko ze gdyby to była stara porządna żelbetowa latarnia ,to najprawdopodobniej nie dowiedzielbysmy się wiele od sprawcy …szkoda ze już takich solidnych latarni nie ma

 7. Co volvo to volvo. Dwa uderzenia w to samo miejsce, a ono całkiem nieźle wygląda.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska