Poniedziałek, 22 czerwca 202622/06/2026
690 680 960
690 680 960

Pijana matka leżała obok wózka. Miała pod opieką dwoje dzieci

Policjanci z Białej Podlaskiej interweniowali we wtorek wobec pijanej kobiety, która mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu opiekowała się dwójką swoich dzieci. Teraz o dalszym losie nieodpowiedzialnej 44-latki zadecyduje sąd.

15 komentarzy

  1. Ocena: 0

    Sprzedała bon turystyczny to się napiła.
    A, co? Nie może? Za swoje pije…

  2. Ciekawa ,owszem i kiedyś pili ale kobiety/matki już nie .Takiego wysypu matek pijanych to nawet w Rosji nie ma .

  3. Bardzo smutne i przygnębiające są takie informacje, jak zwykle szkoda niewinnych dzieci

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia