Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana kobieta jechała wężykiem. Zatrzymali ją świadkowie

Dzięki obywatelskiej postawie dwóch mężczyzn, zatrzymano kobietę, która nie wahała się po pijanemu wyjechać na drogę. Miała blisko 2,5 promila alkoholu.

W środę około godziny 19:30, dwóch mężczyzn jadących bmw, drogą Świdnik Duży – Wólka, zwróciło uwagę na inne bmw, które jechało przed nimi. Kierowca tego pojazdu nie był w stanie utrzymać się na swoim pasie ruchu. Mężczyźni podejrzewając, że auto może być kierowane przez pijaną osobę, przy pierwszej nadarzającej się okazji, wysiedli z samochodu i podeszli do kierowcy bmw.

Okazała się nim kobieta, która podróżowała wraz z pasażerką. Ponieważ od kierującej czuć było wyraźną woń alkoholu, wyciągnęli kluczyki ze stacyjki i powiadomili policję. W międzyczasie pasażerka skorzystała z zamieszania i uciekła.

Funkcjonariusze po dojechaniu na miejsce ustalili, że kierująca bmw nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Badanie alkomatem wykazało u niej blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz kobieta odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Pijana kobieta jechała wężykiem. Zatrzymali ją świadkowie
Pijana kobieta jechała wężykiem. Zatrzymali ją świadkowie

(fot. lublin112)
2015-07-30 08:00:40

22 komentarze

 1. jak mnie wsioki wkur**ają;/ mysli menda jedna z drugą że jak zna kolege psa z wioski to sie dogada;/ czego wy łby wiejskie wsiadacie za kołko bez prawka i na bani?!;/

  • &Wiesniaki&Po twoich wypocinach jakie tu nam przedstawiłes ,można stwierdzić że sam pochodzisz ze wsi zabitej dechami. A do tego nie umiesz się wypowiedzieć w temacie Ogarnij się troche i szanuj ludzi każdy mieszka gdzie ma ochotę a tobie nic do tego

 2. Jakie lsw???

 3. BMW to niby prestiż ? większość to stare szroty i debil za kierownicą
  zwyczajne auto
  no chyba że spojler , głosny dziurawy wydech co wiecej obiecuje jak może dać ,brakujące tylne drzwi
  antena CB ,led podświetlanie ….. itd
  żal.pl

Z kraju

Polityka i społeczeństwo