Pijana kobieta jechała wężykiem. Zatrzymali ją świadkowie

Dzięki obywatelskiej postawie dwóch mężczyzn, zatrzymano kobietę, która nie wahała się po pijanemu wyjechać na drogę. Miała blisko 2,5 promila alkoholu.

W środę około godziny 19:30, dwóch mężczyzn jadących bmw, drogą Świdnik Duży – Wólka, zwróciło uwagę na inne bmw, które jechało przed nimi. Kierowca tego pojazdu nie był w stanie utrzymać się na swoim pasie ruchu. Mężczyźni podejrzewając, że auto może być kierowane przez pijaną osobę, przy pierwszej nadarzającej się okazji, wysiedli z samochodu i podeszli do kierowcy bmw.

Okazała się nim kobieta, która podróżowała wraz z pasażerką. Ponieważ od kierującej czuć było wyraźną woń alkoholu, wyciągnęli kluczyki ze stacyjki i powiadomili policję. W międzyczasie pasażerka skorzystała z zamieszania i uciekła.

Funkcjonariusze po dojechaniu na miejsce ustalili, że kierująca bmw nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Badanie alkomatem wykazało u niej blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz kobieta odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.


(fot. lublin112)
2015-07-30 08:00:40

Zobacz również

22 komentarze

 1. jak mnie wsioki wkur**ają;/ mysli menda jedna z drugą że jak zna kolege psa z wioski to sie dogada;/ czego wy łby wiejskie wsiadacie za kołko bez prawka i na bani?!;/

  • &Wiesniaki&Po twoich wypocinach jakie tu nam przedstawiłes ,można stwierdzić że sam pochodzisz ze wsi zabitej dechami. A do tego nie umiesz się wypowiedzieć w temacie Ogarnij się troche i szanuj ludzi każdy mieszka gdzie ma ochotę a tobie nic do tego

 2. Jakie lsw???

 3. BMW to niby prestiż ? większość to stare szroty i debil za kierownicą
  zwyczajne auto
  no chyba że spojler , głosny dziurawy wydech co wiecej obiecuje jak może dać ,brakujące tylne drzwi
  antena CB ,led podświetlanie ….. itd
  żal.pl

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!