Pierwszy w Lublinie konkurs jedzenie papryczek chili!

Uważasz, że masz niezniszczalny układ pokarmowy? Popularne ostre sosy to dla Ciebie pestka? Zapisz się zatem do konkursu, gdzie trzeba będzie zjeść 10 odmian papryczek chili.

„Zaczniemy spokojnie – mówi organizator Tomasz Futyma. Na pierwszy ogień pójdzie Jalapeno, Yellow Point, Cyklon i Piri-Piri. Później do gry dołączy Habanero białe, pomarańczowe oraz czerwone. Największą próbą będzie Brown Butlah, 7 Pod Red oraz królowa wszystkich odmian chili – Carolina Reaper, która osiąga nawet 2 mln jednostek ostrości w skali Scovilla. Mamy już 8 zawodników, zapraszamy kolejnych chętnych”.

Organizatorzy zapewniają nieograniczoną ilość tłustego mleka, maślanki i kefiru dla zmniejszenia uczucia ostrości. Każdy uczestnik będzie zobowiązany do podpisania oświadczenia, że bierze na siebie pełną odpowiedzialność i w przypadku powikłań zdrowotnych organizator za to nie odpowiada.

Konkurs odbędzie się w sobotę 14 października o godz. 15.00 w lokalu „Prawdziwy Kebab u Prawdziwego Polaka” przy ul. Jasnej 7. „Jest to już trzecia placówka naszej sieci – dodaje Pan Tomasz. Klienci do nas przychodzą, bo wiedzą, że tylko u nas zjedzą świeże, a nie rozmrażane mięso. Oprócz kurczaka serwujemy także wieprzowinę, która znajduje coraz więcej odbiorców. Ponadto wprowadziliśmy nowość na lubelskim rynku, jaką jest lawasz, czyli tradycyjny ormiański placek, który nie zawiera cukru ani
konserwantów, przez co znacznie lepiej wyczuwany jest smak mięsa, warzyw oraz sosów.”

Zapisy odbywają się przez fanpage na Facebooku – Prawdziwy Kebab u Prawdziwego Polaka. Uczestnictwo jest całkowicie darmowe. Zapraszamy do rywalizacji i kibicowania!

artykuł reklamowy

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7885zł -0.17%
  • GBP 5.2655zł -0.39%
  • EUR 4.5562zł -0.01%
  • CHF 4.1354zł 0.07%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)