690 680 960

Łoś wbiegł tuż przed mazdę. Pojazd zniszczony, jedna osoba ranna

Kolejny w ostatnim czasie wypadek z udziałem dzikiej zwierzyny miał miejsce wieczorem w powiecie lubartowskim. Jedna osoba została ranna.

Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 20 w miejscowości Anielówka w gminie Michów w powiecie lubartowskim. Na drodze wojewódzkiej nr 809 Michów – Przytoczno samochód osobowy zderzył się z łosiem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, kierowca mazdy zauważył jak tuż przed auto wbiega łoś. Usiłował ominąć zwierzę, jednak na jakikolwiek manewr było już za późno. W wyniku zderzenia, pojazd wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

W zdarzeniu jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

52

53

54

(fot. nadesłane- Kamil – DZIĘKUJEMY!)
2017-10-11 23:53:59

18 komentarzy

 1. Co ty łosiu myślisz sobie, marmoladę z ciebie zrobię..

 2. Jaka szkoda tego łosia

  • Raczej szkoda samochodu

   • Czyli, gdy przejeżdżasz kolo szrotu lub złomowiska to płaczesz i powtarzasz sobie: biedne samochodziki, biedne samochodziki.

  • szkoda to teściowej jak wpadnie do studni i wyciągną ją żywą, na pleniło się tego ekologicznego stworzenia że nikt nie panuję nad tym , wiem coś o tym , bo mam ranczo w ustronnym miejscu, myśliwi za dzikami się uganiają ,a dziki jak grasowali tak grasują dalej i noktowizory nie pomagają

 3. Za szybko jechał. Noca się jezdzi wolniej. Nie tylko w lasach ale i gdy wokoło są łąki. Czasem sobie jadę wolno te 70-80km/h a tu nie mądrzy ludzie cisną sobie po 130km/h przez las. . .

 4. ciekawe czy skoro to W MIEJSCOWOŚCI to jechał 50 km/h….. jakoś po dachu mazdy tego nie widać ….

 5. Marian Kowalski-ipptv

  Jeden łoś a ile kosztów: dojazd pogotowia, dojazd straży, zniszczony pojazd – jak miał AC to wszyscy cząstkowo się złożą na odszkodowanie (coraz wyższe składki bo coraz więcej zdarzeń ze zwierzętami). Wniosek: ile warte są te dzikie zwierzęta? Ile warte jest mienie i życie człowieka? Wystrzelać do zera – one nie są pożyteczne – to rozrywka dla myśliwych i nic więcej! Rozrywka myśliwych kosztem całego społeczeństwa – rolnik ich utuczy na swoich uprawach, reszta porozbija o nie samochody, czasami wyląduje w szpitalu lub kostnicy – ale myśliwy ma rozrywkę.

 6. Kurcze trzeba uważać na te Łosie. Takie zderzenie jest zawsze niebezpieczne ze względu na środek ciężkości zwierzęta. Uważajmy!

 7. Nie da się „uważać „na dzikie zwierzęta …one zwykle po prostu przebiegają przez drogę bez względu czy coś jedzie czy nie …potrafia nawet ” wbiec ” w bok auta .Mniejsza prędkosć może tylko zmniejszyć skutki zderzenia i uratować komus życie .Ja odkąd „trafiłem ” kiedyś małego koziołka przy ok 60 tce ,mam „uczulenie „jak jadę przez las i jadę max 50 rozgladając sie bez przerwy …tylko weż tu się czlowieku rozgladaj po zmroku

 8. W tym miejscu jest ograniczenie do 70km. Wiem, bo dziś jechałam

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce