690 680 960

Peugeot wpadł do wody. Trzy młode osoby zginęły na miejscu (zdjęcia)

Tragicznie w skutkach zakończył się nocny wypadek na lokalnej drodze w powiecie puławskim. Samochód osobowy dachował w stawie. Nie żyją trzy osoby. Na miejscu trwają policyjne czynności.

19 komentarzy

 1. Darujcie sobie te zbędne komentarze… , Każdy mocny za klawiaturą własnego komputera/laptopa/telefonu oskarżać tylko potraficie tacy z was mistrzowie kierownicy nikt z was nie miał stłuczki kolizji lub wypadku ? Każdy święty co ani razu mandatu i punktów nie dostał ? Nie ma świętych i super kierowców . Nie zawsze jest winny kierowca i prędkość jest mnóstwo innych czynników…. Stała się tragedia nie było ani mnie ani was na miejscu tego zdarzenia więc przemilczcie i nie sądźcie….

  Kiedyś się spotkamy….
  Spoczywajcie w pokoju [*] [*] [*]

 2. To byli wspaniali chłopcy, którzy mieli marzenia i konsekwentnie je realizowali. Kochali sport, ćwiczyli na siłowni, w szkole ani w domu nie sprawiali żadnych problemów. mieli dziewczyny i pewnie plany z nimi związane. Serce się ściska, a łzy same płyną do oczu. Czasem wystarczy chwila nieuwagi. Przecież dorośli tez giną w wypadkach. Nie musieli jechać szybko. Po prostu nie znali terenu, a warunki były fatalne. Współczuję rodzinom, znajomym całej trójki. Dziewczyny nie znałam, ale chłopaków bardzo dobrze.

 3. Przestańcie już wystarczy pozwólmy rodzinie przeżyć tą straszna tragedię

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas