Peugeot wpadł do wody. Trzy młode osoby zginęły na miejscu (zdjęcia)

Tragicznie w skutkach zakończył się nocny wypadek na lokalnej drodze w powiecie puławskim. Samochód osobowy dachował w stawie. Nie żyją trzy osoby. Na miejscu trwają policyjne czynności.

Do wypadku doszło w nocy ze środy na czwartek w miejscowości Kolonia Opatkowice w powiecie puławskim. Samochód osobowy wpadł tam do niewielkiego zbiornika wodnego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi pojazd wypadł z jezdni, a następnie spadł ze skarpy i dachował wpadając do wody.

Peugeotem podróżowały trzy młode osoby dwóch mężczyzn i nastolatka. Pomimo starań ratowników, ich życia nie udało się uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

Wkrótce więcej informacji.

(fot. lublin112.pl)

19 komentarzy

  1. Darujcie sobie te zbędne komentarze… , Każdy mocny za klawiaturą własnego komputera/laptopa/telefonu oskarżać tylko potraficie tacy z was mistrzowie kierownicy nikt z was nie miał stłuczki kolizji lub wypadku ? Każdy święty co ani razu mandatu i punktów nie dostał ? Nie ma świętych i super kierowców . Nie zawsze jest winny kierowca i prędkość jest mnóstwo innych czynników…. Stała się tragedia nie było ani mnie ani was na miejscu tego zdarzenia więc przemilczcie i nie sądźcie….

    Kiedyś się spotkamy….
    Spoczywajcie w pokoju [*] [*] [*]

  2. To byli wspaniali chłopcy, którzy mieli marzenia i konsekwentnie je realizowali. Kochali sport, ćwiczyli na siłowni, w szkole ani w domu nie sprawiali żadnych problemów. mieli dziewczyny i pewnie plany z nimi związane. Serce się ściska, a łzy same płyną do oczu. Czasem wystarczy chwila nieuwagi. Przecież dorośli tez giną w wypadkach. Nie musieli jechać szybko. Po prostu nie znali terenu, a warunki były fatalne. Współczuję rodzinom, znajomym całej trójki. Dziewczyny nie znałam, ale chłopaków bardzo dobrze.

  3. Przestańcie już wystarczy pozwólmy rodzinie przeżyć tą straszna tragedię

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021