Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Peugeot uderzył w drzewo, silnik spadł na dach innego auta. Kierowca trafił do szpitala (zdjęcia, wideo)

Pędził slalomem między autami, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Siła uderzenia była tak duża, że silnik przeleciał kilkanaście metrów.

67 komentarzy

  1. Widzicie różnicę pomiędzy takim kierowcą ciężarówki który w Puławach cofając spowodował tragedię – zabił człowieka, a takim kierowcą peugeota, który co prawda wyrządził jedynie szkody materialne?

  2. Silnik v6 190-211 km, nic nadzwyczajnego, ale w tej budzie można poszaleć. Jak widać chłop nie opanował francuskiego ferrari…

  3. Ch.. w d.. pe..łowi. Za coś takiego powinien konkretnie beknąć. Dożywotni zakaz prowawadzenia pojazdów. Ciekawe jaki mandar mu się nazbiera. Ale mam nadzieję, że będzie go długo spłacał u komornika… W ramach prac społecznych powinien kilka miesięcy jeździć z policjantami z drogówki do wypadków komunikacyjnych.
    De..l miał szczęście, że przeżył i szczęście, że nikogo postronnego nie skrzywdził.
    I właśnie takich jegomości policja powinna eliminować z ruchu drogowego. Więcej kontroli, prewencji, kar a za przekraczanie prędkości, za recydywę powinien być montowany tachograf!

  4. Z automatu powinien mieć kwity zatrzymane bo akurat tu gdzie się roz…ał jest ograniczenie do 50 a przy 50 silnik raczej wypada z auta.

Z kraju