Peugeot uderzył w drzewo. Kierowca zaginął w tajemniczych okolicznościach

Dzisiaj w nocy w Jarczewie samochód osobowy uderzył w drzewo. Gdy na miejsce dotarli ratownicy, po kierowcy nie było śladu.

 

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Jarczew w gminie Wola Mysłowska w powiecie łukowskim. Kierujący peugeotem 206 jadąc drogą wojewódzką nr 807 Żelechów – Łuków stracił panowanie nad kierownicą, w wyniku czego auto zjechało na pobocze a następnie uderzyło w przydrożne drzewo i zatrzymało się w rowie.

Anonimowa osoba powiadomiła o zdarzeniu służby ratunkowe. Jednak gdy dotarły one na miejsce wypadku, zastali tylko wrak auta. Pomimo przeszukania okolicy nie odnaleziono nikogo, kto mógłby znajdować się w pojeździe w momencie zdarzenia. Jak wstępnie podejrzewają funkcjonariusze łukowskiej policji, kierujący pojazdem musiał doznać obrażeń ciała. Auto po zderzeniu z drzewem zostało kompletnie zniszczone.

Nieznane osoby wyważyły tylne drzwi, usunęły tablice rejestracyjne oraz odłączyły akumulator. Policjanci poszukują teraz właściciela samochodu jak i osób poszkodowanych w zdarzeniu. Ustalają jednoczenie jakie były okoliczności tego wypadku.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika.


Większy widok mapy

(fot. Dzięki uprzejmości portalu Łuków24.pl)
2014-10-05 20:40:47

Zobacz również

10 komentarzy

 1. no ciekwe czy przechytrzą policjantów, heeh

 2. i zębami naklejkę znamionową oraz VIN .
  Brawo !

 3. zanim po vinie dojda to już gość wytrzeźwieje i stwierdzi ze samochod mu ukradziono 😀 ps po tylule sadzilem ze kierowca UMARŁ w tajemniczych okolicznościach ;o możecie zmienić na „zniknął” bo tak to troszkę szokujący tytuł 🙂

  • Juże nasza policja, nie taka zacofana – znajdą po Vinie, zdejmą odciski, a ze będzie trzeźwy juz j a k go znajdą. – To i tak ma ciepło – bo oddalenie się z miejsca wypadku i bycie pod wpływem to ten sam przepis w kodeksie karnym.
   Zapłaci za leczenie i odszkodowanie kolegi to mu może rozum wróci.

 4. miejscowy proboszcz zwyczajny

  Uczmy się rosyjskiego, jak nic zielone ludziki są już w Polsce!

 5. Pan Sołtys z Lublina

  Przez wspomniany wyżej rosyjski…
  W jednym ze starszych wydań francuskiej encyklopedii powszechnej, pod hasłem: Kozacy widnieje wyjaśnienie:
  Kozacy to wojowniczy naród rosyjski, który w obliczu wroga wydaje okrzyk wojenny: „Job waszu mat!”- co znaczy: „Bóg z wami”.

 6. To nie jest 206 tylko 406

 7. Wytrzeźwieje do końca, to zgłosi kradzież (a wystarczyłoby sprawdzić czy ma otarcia od pasów bezpieczeństwa na klacie i wtedy od razu za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie do ciupy zamknąć).

 8. Pytanie do redakcji 112
  Czy wiadomo już gdzie zapodziała się ta biedna istotka za kierownicy?
  No i co z tą nauką rosyjskiego, zacząć jaki kurs?

 9. dajcie spokoj juz z komentowaniem niczego to nie zmieni . najwazniejsze ze z tego wypadku wyszli cało to raz a dwa kare poniesie bo napewno ma tego swiadomosc . najbardziej madzrzyc mozemy sie my ludzie bo jestesmy z boku … mysle ze kazdy bedac na miejscu tych dwojga nie mieli byscie tak za wele do powiedzenia ……..

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew