Krebsówka: Kompletnie pijani wjechali w budynek mieszkalny. Dwie osoby trafiły do szpitala, w tym mieszkanka domu

W niedzielę wieczorem w Krebsówce w gminie Niedrzwica Duża pijany kierowca wjechał w budynek mieszkalny. Dwie osoby trafiły do szpitala, w tym mieszkanka domu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18 w Krebsówce gmina Niedrzwica Duża. Kierujący autem marki Volvo wyjeżdżając z łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na pobocze a następnie pojazd przebił betonowe ogrodzenie, ściął drzewa i wjechał w budynek mieszkalny. Siła uderzenia była na tyle duża, że w mieszkaniu wyrwało ze ściany grzejnik oraz pękła szyba w oknie. Oprócz tego pęknięcia pojawiły się na ścianie i suficie domu.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, z Bełżyc i Niedrzwicy Dużej, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. Przed przyjazdem służb ratunkowych, mężczyźni podróżujący volvo opuścili pojazd o własnych siłach. Konieczna była jednak interwencja osób postronnych aby do czasu przybycia policji zatrzymać osoby, które wyszły z uszkodzonego auta.

Według świadków zdarzenia za kierownicą siedział młody mężczyzna a łącznie pojazdem podróżowały trzy osoby. Do przyjazdu policji jedna z nich zniknęła. Pogotowie ratunkowe przetransportowało do szpitala jedną osobę z volvo oraz mieszkankę domu, która w momencie zderzenia przebywała w pobliżu okna.

Od kierowcy i pasażera auta zostanie pobrana krew na badanie zawartości alkoholu. Jeden z mężczyzn był tak pijany, że usnął w radiowozie.

Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, którzy ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Szkody wyrządzone pijacką jazdą opiewają na kilkanaście tysięcy złotych, prawdopodobne jest, że ściana budynku będzie wymagała rozbiórki, podobnie jak fragment instalacji centralnego ogrzewania.

2014-10-05 22:51:01
(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

  1. To sie nazywa wjazd na chate

  2. i skończy się śmieszkowanie…jak wyżej…mandat+konfiskata prawka (jak złapią bez prawka do więzienia)+pokrycie kosztów z własnej kieszeni. Może w ich małym rozumku zakwitnie myśl że jednak jazda po pijaku to zło i grożą za to kary, bo raczej to, że mogą kogoś skrzywdzić do nich nie dotrze

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Tradycyjna Noc Świętojańska w lubelskim skansenie
Zbliżają się Dni Kraśnika. Dwa dni atrakcji, kabarety i koncert Viki Gabor
„Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
Komicy wystąpią w Plenerze
Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie