Krebsówka: Kompletnie pijani wjechali w budynek mieszkalny. Dwie osoby trafiły do szpitala, w tym mieszkanka domu

W niedzielę wieczorem w Krebsówce w gminie Niedrzwica Duża pijany kierowca wjechał w budynek mieszkalny. Dwie osoby trafiły do szpitala, w tym mieszkanka domu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18 w Krebsówce gmina Niedrzwica Duża. Kierujący autem marki Volvo wyjeżdżając z łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na pobocze a następnie pojazd przebił betonowe ogrodzenie, ściął drzewa i wjechał w budynek mieszkalny. Siła uderzenia była na tyle duża, że w mieszkaniu wyrwało ze ściany grzejnik oraz pękła szyba w oknie. Oprócz tego pęknięcia pojawiły się na ścianie i suficie domu.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, z Bełżyc i Niedrzwicy Dużej, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. Przed przyjazdem służb ratunkowych, mężczyźni podróżujący volvo opuścili pojazd o własnych siłach. Konieczna była jednak interwencja osób postronnych aby do czasu przybycia policji zatrzymać osoby, które wyszły z uszkodzonego auta.

Według świadków zdarzenia za kierownicą siedział młody mężczyzna a łącznie pojazdem podróżowały trzy osoby. Do przyjazdu policji jedna z nich zniknęła. Pogotowie ratunkowe przetransportowało do szpitala jedną osobę z volvo oraz mieszkankę domu, która w momencie zderzenia przebywała w pobliżu okna.

Od kierowcy i pasażera auta zostanie pobrana krew na badanie zawartości alkoholu. Jeden z mężczyzn był tak pijany, że usnął w radiowozie.

Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, którzy ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Szkody wyrządzone pijacką jazdą opiewają na kilkanaście tysięcy złotych, prawdopodobne jest, że ściana budynku będzie wymagała rozbiórki, podobnie jak fragment instalacji centralnego ogrzewania.

2014-10-05 22:51:01
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Ciupciasek zwyczajny

  Codziennie zatrzymuje się kilku pijanych za kierownicą, Skąd się biorą następni durnie?
  Teoretycznie powinno ich już zabraknąć. Widocznie na blisko 40 milionów Polaków mamy ich spory odsetek.
  Czas coś z tym zrobić bo już we własnym domu dziecka nie można bezstresowo począć w obawie, że ci jakiś pijany cymbał do sypialni podczas ciupciania wjedzie.

 2. Jak by tam codziennie wieczorem sprawdzać tych co tamtędy jeżdżą to by się zdziwili ilu by złapali

 3. miejscowy proboszcz zwyczajny

  Widocznie z woli bożej naprali się do nieprzytomności, ale gdzie był anioł stróż każdego z nich, że tak kolektywnie dopuścili się jazdy po pijaku?

 4. Pili razem z nimi 😀

 5. nie ma wyjścia trzeba w Polsce od strony drogi zrobić sobie zapory betonowe, jak przeciwczołgowe, oklaptusy wszędzie wjadą…polski dom nie jest już bezpieczny

  • to fakt skoro ogrodzenie betonowe nie wytrzymało co zapewne i tak zmniejszyło siłę uderzenia to strach pomyśleć co by z domu zostało gdyby zamiast betonowego ogrodzenia był płotek drewniany.
   Teraz darmowy remont będzie.

 6. idioci ;( już nawet we własnym domu trzeba się tych idiotów bać. aż strach pomyśleć co by się stało gdyby ktoś np szedł w tym momencie z dzieckiem

 7. Nooo… z dzieckiem, albo i cała grupa przedszkolaków, czy nieporadni staruszkowie…
  …mógłby też ich koleś leżeć na zakręcie, bez kamizelki odblaskowej w dodatku…

 8. pierd…ona patologia…chyba tak tylko można to nazwać

 9. twarze nieskażone inteligencją

 10. brakuje policji w tym rejonie. przejadą raz na pół roku, to święto na wsi. jakby zrobili taki alkomacik kilka razy w miesiącu to wiele osób by się „dojechało” Ale co to tak naprawdę da, jak taki debil jeden z drugim się tym nie przjmuje, tylko wsiądzie i bez prawka. dam sobie ręke uciąć że ten zajebisty kierowca z volva nie ma prawa jazdy.
  Ten zakręt jest niebezpieczny, a mimo tego on jest pierwszą osobą która go źle pokonała:D

 11. To sie nazywa wjazd na chate

 12. i skończy się śmieszkowanie…jak wyżej…mandat+konfiskata prawka (jak złapią bez prawka do więzienia)+pokrycie kosztów z własnej kieszeni. Może w ich małym rozumku zakwitnie myśl że jednak jazda po pijaku to zło i grożą za to kary, bo raczej to, że mogą kogoś skrzywdzić do nich nie dotrze

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7302zł 0.17%
  • GBP 4.8878zł -0.27%
  • EUR 4.4139zł 0.09%
  • CHF 4.0856zł -0.34%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Kino pod gwiazdami w Nowosiółkach
   Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie
   Kino CSK: W piątek będzie można obejrzeć „Babyteeth”
   Kino na dachu CSK. Będzie można obejrzeć film „Szczęki”
   Meeting Of Styles, Lublin Poland 2020