Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pędził mercedesem w obszarze zabudowanym 137 km/h

Młody mężczyzna jadąc mercedesem przesadził z prędkością w obszarze zabudowanym. Efektem tego była utrata uprawnień na trzy miesiące oraz mandat i punkty karne.

Policjanci z biłgorajskiej drogówki w minioną sobotę w miejscowości Hedwiżyn prowadzili pomiar prędkości. Brakiem wyobraźni wykazał się 24-latek z gminy Zwierzyniec, który około godziny 10:40 pędził samochodem marki Mercedes w obszarze zabudowanym przekraczając dopuszczalną prędkość o 87 kilometrów na godzinę.

Policyjny pomiar wskazał 137 kilometrów na godzinę. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany wysokim mandatem i otrzymał punkty karne.

– Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zderzenie przy takiej prędkości mogłoby skończyć się tragicznie – apeluje młodszy aspirant Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

(fot. Policja)

16 komentarzy

 1. W niektórych krajach już by poszedł do aresztu na miesiąc i wysoka grzywna w euro oraz utrata prawa jazdy na odpowiedni okres do wykroczenia. U nas tylko od stycznia grzywna wzrośnie.

 2. 1. Ostatni miesiąc na redukcję punków karnych.

  2. „został również ukarany wysokim mandatem” – jak wysokim? 400PLN?

  3. Co z Panią radną, której opowiadanie, o tym, że pędziła podobnie w zabudowanym, ale przez znajomości w policji uniknęła mandatu oraz utraty PJ? Pół Polski to słyszało i co?

  • Pół polski to twoje wypociny Franiu czyta,i nigdy nie wiadomo o co tobie kaman… wez teraz te zielone tabletki.

  • „1. Ostatni miesiąc na redukcję punków karnych.”

   SIĘ WIE! 🙂 Podobno WORD-y oblężenie przeżywają, bo drogowi bandyci obsrali się, że ostanie im się ino MPK XD

 3. Ale pędził! Mało który samochód jest w stanie osiągnąć takie zawrotne prędkości. Swoją drogą zapewne teren zabudowany tj. w Lublinie od strony Warszawy 😀

  • ProstyRealistaCzasemChowa

   I mało który mimo takiej prędkości i swojej tym samym masy potrafi tak wychamować. Znając możliwości Małolat pewnie nie odczuł nawet tej prędkości Jest Gwiazda Jest Jazda Proste

 4. auto którym jechał powinno lawetą pojechać za pierwszym razem na płatny parking chociaz na miesiąc.

 5. My pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych,
  ale 24-letnie dziecko bawiące się samochodzikiem, nie wiedziało.
  Widocznie mamusia nie powiedziała (bo sama nie wiedziała).

  • Poziom dojrzałości dzisiejszych 20-parolatków jest taki, że dla nich samochód to zabawka, publiczne drogi – piaskownica, a jazda po nich – kolejna gra komputerowa.

 6. po takimzabraniu pj powinni raz sprawdzic po jkaims czasie czy nie jezdzi autem

 7. na wcześniejszym artykule o zakupie nowych nieoznakowanych radiowozów tylko hejt na policję bo będą wyłapywać takich idiotów.

  • Ja tylko przypominam, że piratów drogowych nie wyłapują radiowozy, tylko policjanci.