Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Parkowanie w Lublinie będzie droższe. Radni zgodzili się na zmianę stawek

Na czwartkowej sesji Rady Miasta lubelscy radni przyjęli uchwałę dotyczącą zmiany stawek za pozostawienie auta na terenie Strefy Płatnego Parkowania. Oznacza to podwyżkę opłat.

34 komentarze

 1. Zuczek więcej bloków ławek i betonu wybawiciel developerów banda nieudaczników.

  • a komu te developery te bloki budujom ?
   krasnalom, świstakom ?

   a może trzeb wypędzić z miasta wszystkich chcących się tu osiedlić ?

   takie hasło: Lublin PiSim miastem – reszta won

   i po problemie

 2. Niedługo wybory to wam się to przypomni radni bezradni

 3. Najważniejsze to zmienić tego operatora z jego durną aplikacją i wprowadzić takiego co ma wiele możliwości płatności np. z jakąś ogólnopolską aplikacją do płatności np. moBILET, SkyCash, itp które często są powiązane z aplikacjami bankowymi.

 4. Gdzie peło tam szambo i dno .

 5. Jak to dobrze że wprowadziłem się z tej dziury zwanym lublin.

 6. Wszyscy by chcieli wszystko za darmo…sami ciułacze-a otwórz swój biznes to zobaczysz na czym stoisz marudo.!!

 7. O to jak radni łatają dziurę, powinien powstać ruch obywatelski, powołany do kontrolowania urzędników państwowych, no bo co może zrobić urzędas, tylko wyciągnąć kasę od obywatela, albo zadłużyć samorząd .

 8. Jeszcze droższe? To co, przebijamy Kraków już? Patologia. Z każdej strony życia muszą nam rządzący dowalać. Tak właśnie władza jest dla obywatela. Polityka to zło.

 9. Tnijcie koszty zamiast podnosić ceny. Poza tym KAŻDY urząd/instytucja czy to państwowa czy samorządowa powinny otworzyć swoje parkingi dla wszystkich mieszkańców. Nie może być tak, że urzędnicy mają zamknięte parkingi przy swojej pracy, a mieszkańcy muszą szukać wolnych miejsc parkingowych i w dodatku sporo za nie płacić.

 10. Bardzo fajnie tam macie. Wróciłem z zagranicy na kilka dni i po paru latach odwiedziłem Miasto Inspiracji. Pamiętam że były w godzinach szczytu duże korki. Musze przyznać że miasto genialnie rozwiązało problem wykluczając część pasów z użytku dla osobówek robiąc z nich buspasy po których prawie nic nie jeździ a osobówki stoją jeszcze w większych korkach. Jedna noc spędziłem w hotelu *** gwiazdki, było drożej niż w Danii gdzie mieszkam na stałe. Ciężko było spać, mieszkańcy się tłukli motorami z dziurawymi wydechami. Cóż za chamstwo, przecież mają tor. Jeździłem tam swojego czasu.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo