Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Parczew: Pijany kierowca wjechał w drzewo. Miał ponad 3 promile

W piątek parczewscy policjanci schwytali pijanego kierowcę, który chwilę wcześniej uderzył autem w drzewo. Mężczyzna miał ponad 3 promile.

Do zdarzenia doszło w piątek na ul. Piwonii w Parczewie. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że kierowca mitsubishi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo rosnące tuż przed ogródkiem piwnym przy lokalu gastronomicznym.

-Kierowca wysiadł z samochodu i chwiejnym krokiem zaczął uciekać z miejsca zdarzenia drogowego. Mundurowi chwilę później zatrzymali 39 – letniego Pawła J. Kierowca pojazdu był nietrzeźwy miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy – informuje st. asp. Andrzej Kot z parczewskiej policji.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie uniknie również odpowiedzialności za spowodowanie kolizji drogowej.

2014-08-02 09:07:03
(fot. Policja Parczew)

4 komentarze

 1. Cieć z Lubartowskiej

  Prawidłowo zabezpieczony ogródek piwny. Pomyśleć, ilu Bogu ducha winnych piwoszów mogłoby ucierpieć gdyby tego drzewa tam nie było

 2. Prawidłowo zabezpieczony byłby, gdyby tam postawić jeszcze kilka betonowych słupów, albo chociaż jakieś zapory przeciwczołgowe z demobilu.
  Ale na bezrybiu i rak, ryba. Dobrze, że chociaż to drzewo tam stoi.

 3. znowu szkoda drzewa

  • Ofelia Cimcirymkiewiczówna

   Tak, zdecydowanie szkoda tego drzewa, ale też i tego, że opój miał szansę przeżyć.

Z kraju