List od Czytelnika: „Idiota w BMW nie daje spać mieszkańcom”

-To już kolejny raz jak idiota z czarnego BMW nie daje spać mieszkańcom – pisze do nas Czytelnik. Kierowca pomylił osiedlowe uliczki z torem wyścigowym.

-W nocy z piątku na sobotę około godziny 2 kierowca czarnego BMW postanowił urządzić sobie rajd po osiedlowych uliczkach. Wszystko zaczęło się od ul. Samsonowicza, następnie kierowca pojechał na ul. Diamentową, Energetyków, Domeyki gdzie szalał po osiedlowych uliczkach, następnie wrócił aby pokręcić tzw. „bączki” na wjeździe w ul. Samsonowicza. Przewinień drogowych jakich dokonał przez kilka minut było sporo, m.in. jazda pod prąd, zawracanie na skrzyżowaniu, jazda z nadmierną prędkością, czy przekraczanie podwójnej ciągłej – opisuje zdarzenie Czytelnik.

-To nie pierwszy raz kiedy kierowca czarnego BMW wchodzi w zakręty z piskiem opon na osiedlowych uliczkach. Nie wiem czy to ten sam, czy jest ich dwóch lub trzech, ale widziałem już dwa BMW, które w taki sposób w nocy jeżdżą po ul. Samsonowicza. Jeżeli uda się rozpoznać rejestrację na nagraniu sprawę zgłoszę na policję. Ile można słuchać o godzinie 2 czy 3 w nocy pisków opon idiotów? – pyta zdenerwowany Czytelnik.

Obejrzeliśmy nagranie i faktycznie kierowca BMW za nic ma przepisy ruchu drogowego. Robienie „bączków” zaraz za zakrętem ul. Diamentowej, czy jazda z piskiem opon po wąskich osiedlowych uliczkach to mało odpowiedzialne zachowanie na ulicy. Ostatnie, podobne wyczyny kierowcy BMW na ul. Samsonowicza zakończyły się uszkodzeniem trzech pojazdów.

-Bezkarność warszawskiego pirata „Froga”, który także jeździł BMW w sposób zagrażający życiu postronnych użytkowników drogi sprawia, że inni biorą z niego przykład. Zachęceni bezkarnością próbują swoich sił w brawurowej jeździe po ulicach Lublina – dodaje Czytelnik.

2014-08-02 09:38:15
(fot. wideo Czytelnik)

Zobacz również

72 komentarze

 1. Czego tu zazdrościć starego bmw?, niech sobie kupi takie bmw ale nowe, jakoś nie widać żeby nowymi bmw szaleli tak ludzie, bo są normalni a nie jak gówniarze w starych szrotach za 5 tys zł robią wiele szumu. Jak jesteś mądry jeden z drugim to sam sobie śpij w nocy jak masz taki pisk opon za oknem. Najlepsza metoda to rzucać kamieniami z okna w takiego głąba to dopiero będzie zabawa. Przeczytajcie sobie kolejny artykuł na lublin112 jak to gówniarz przygazował swoim starym bmw i wjechał na czyjąś posesje, dobrze, że małych dzieci nie było. A poza tym przypomnijcie sobie jak w nowy rok zaszalał dresiarz w czerwonym bmw i pozabijał dwie rodziny dalej będziecie twierdzić, że ulica jest od tego żeby się wyżyć i zaszaleć ? Coraz więcej ludzi jeździ pijanych a nawet nawet naćpanych samochodami i nigdy nie wiadomo jaki debil jedzie autem za tobą. Szkoda, że tacy nie normalni ludzie psują opinię marki bmw swoja prostacką jazdą.

 2. Prawda jest taka, że nasz dzielna policja woli zaczaić się w krzakach na kierowców, którzy śmią przekroczyć prędkość o 10 km/h – co będą się uganiać za idiotą i wystawiać mandaty których wartość przekroczy wartość szrotu, którym jeździ?

 3. DAJCIE NAM TOR PATAŁACHY!!! ALE PO CH**? LEPIEJ STAWIAC GALERIE I ORLIKI!!!!!!!!!!

  • Przecież tor „patałachu” cały czas jest i można po nim jeździć, więc po co te krzyki?

 4. umiejetnosci to on nie ma niestety ;]]]]

 5. Nie ma to jak likwidować tory a potem się dziwić że ludzie robią sobie tor z miasta, sam zapie*dalam tak po mieście nocą i mam z tego świetną zabawę :p

  • A który tor został zlikwidowany? Bo Tor Lublin ma się dobrze i cały czas czynny i codziennie ktoś po nim jeździ. Jak ktos chce to na tor może pojechać, a jak ktos jest debilem to pałuje nocą po ulicy. Skończ gadać farmazony o „zamknięciu toru”, bo widać, że nie masz pojęcia o tym co dzieje się na torze. Wnioskuję, że nigdy po tym torze nie jeździłeś, a „pasjonatem motoryzacji” jesteś tylko dlatego, ze teraz taka moda.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie