Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dzisiaj otwarcie kompleksu Aqua Lublin. Zobacz zdjęcia obiektu!

Dzisiaj o godzinie 15 odbędzie się otwarcie kompleksu Aqua Lublin. Do połowy listopada będzie można skorzystać z obiektu za połowę ceny.

Kompleks pływacki Aqua Lublin zostanie oficjalnie otwarty dzisiaj o godzinie 11 jednak pierwsze osoby, które będą mogły skorzystać z basenów zostaną wpuszczone o godzinie 15. Do połowy listopada korzystanie z obiektu będzie tańsze o 50%. Klienci za wstęp zapłacą połowę ceny określonej w cenniku zaś dzieci w wieku szkolnym (do III klasy gimnazjum włącznie) wchodzą za 1 zł pod opieką dorosłych.

Jakie ceny?

Za godzinę pobytu w strefie wody trzeba będzie zapłacić 9 złotych, korzystający z ulg zapłacą 7 złotych. Z kolei za bilet ważny 3 godziny, odpowiednio 18 i 14 złotych. Za wstęp na wszystkie dostępne atrakcje godzinny bilet będzie kosztował 11 złotych, ulgowy zaś 8,50 zł. Za trzygodzinne korzystanie z całego obiektu trzeba będzie zapłacić 22 złote kupując bilet normalny lub 17 złotych za bilet ulgowy.

W strefie wody, oprócz basenów, dostępne będą: jacuzzi, wodny plac zabaw i zjeżdżalnie. Wykupując wstęp na cały obiekt, dodatkowo będzie można korzystać z zespołu saun oraz groty lodowej.

 

Dzisiaj otwarcie kompleksu Aqua Lublin. Zobacz zdjęcia obiektu!

2015-10-15 08:10:18
(fot. lublin112.pl, MOSiR)

11 komentarzy

 1. Ale ślicznie. Dobra robota 😉

 2. Nago w saunie nie poleżę przy takich przeszklonych szybach, za mało intymności. Sauny powinny być 2,4 osobowe i szyby lustrzane lub w ogóle najlepiej ich brak.

 3. Obiekt piekny ale ceny to chyba warszawskie a nie lubelskie…

 4. Piękny obiekt, estetyczny, nowoczesny i robi wrażenie. Super. Nazwa zupełnie mi się nie podoba: kwakwa lublin. Czemu nie korzysta się z języka polskiego nadając nazwy, przecież „woda” w innym języku nie zrobi z obiektu produktu światowego. Jest dla tubylców. Gdzie ustawa o ochronie języka polskiego? Nie czepiam się, jednak nazwa tego obiektu brzmi według mnie idiotycznie.

  • Taka nowomowa – wszędzie teraz akły, kaming ałty, kampusy, markety, targety i inne śmieciowe kateringi. Im większy zaścianek, tym mocniejsza napinka, żeby być „światowym”.
   Sam obiekt wygląda zachęcająco.

 5. Droga redakcjo brakuję zdjęć z zewnątrz obiektu, szczególnie od strony skrzyżowania i nowego wiaduktu . Zacna perspektywa, nie wiadomo co kryje się za banerami czy targowisko czy pływalnia. Miasto może być dumne za akceptacje tak zagospodarowanego kącika. Klasa

 6. fajnie, super, ale niestety nie stać mnie na takie luksusy, bo zarabiam 1600 zł/mc 🙁
  dobrze że chociaż nie choruje, bo bym musiał wybierać: kupic leki czy kawalek kielbasy,
  a może są tam jeszcze jakieś wolne miejsca pracy w tym całym AQUA, taki ŚWIATOWY OBIEKT to i zarobki pewnie tam światowe

Wiadomości z info112