690 680 960

Ostatnia szansa by powalczyć o koronę Lubelskiej Miss Studentek. W sobotę casting

Od początku kwietnia trwają castingi do gali, na której wybierana będzie Lubelska Miss Studentek. W sobotę odbędzie się ostatni z nich.

Na początku czerwca wybierana będzie Lubelska Miss Studentek. Właśnie trwają castingi, na które mogą zgłaszać się dziewczyny, które chcą spróbować swoich sił w konkursie. Dwa przesłuchania się już odbyły, lecz jest jeszcze szansa na udział w castingu. Wystarczy w sobotę zabrać najlepszą sukienkę, wystrzałowe szpilki, strój kąpielowy i udać się do klubu Helium przy ul. Hempla w Lublinie. Tam o godzinie 16:00 odbędą się ostatnie przesłuchania do konkursu piękności. Warunek jest jeden, trzeba być studentką jednej z uczelni wyższych.

Jak do tej pory, na poprzednie przesłuchania zgłosiło się już łącznie kilkadziesiąt dziewczyn. Te, które uzyskają najlepsze oceny, zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu. Będzie nim sesja zdjęciowa, którą zrealizuje fotograf Paulina Maj. Zdjęcia finalistek zostaną w maju opublikowane na stronie internetowej konkursu piękności. Tam internauci będą oddawać swoje głosy na poszczególne kandydatki. Ta, która uzyska ich najwięcej, otrzyma tytuł Miss Internetu.

Gala finałowa, na której wybrana zostanie Lubelska Miss Studentek, odbędzie się 3 czerwca w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego. Organizatorzy, Promoters, Perfom i samorządy lubelskich uczelni, nie zdradzają jeszcze szczegółów, choć wiadomo już, że najpiękniejsza z dziewczyn ma szansę wziąć udział w ćwierćfinale wyborów Miss Polski. Jedną z nagród będzie bowiem dzika karta do tego konkursu.

(fot. materiały organizatora)
2016-04-15 22:04:52

11 komentarzy

  1. Fajne myszki się pokażą 🙂 mniam mniam. …

    • jak na razie to po Lublinie chodzą tak piękne kobiety że jak popatrzę na zdjęcia tych kóz co wystąpią w konkursie to po prostu spodziewam się że znów opadną mi ręce i …. witka…. Czy te kozy nie mają za grosz samokrytycyzmu? No takie maszkary próbują się nieraz wypromować że ludzkie pojęcie przechodzi..

  2. Wyglądają nieźle – byle się tylko nie odzywały! 🙂

  3. Nagroda główna to wycieczka do ciepłych krajów w towarzystwie podstarzałego pana z brzuszkiem, potocznie zwanego sponsorem.

  4. pokażcie swoje mordy, anonimowi misterzy… haha

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska