690 680 960

Orędzie Wielkanocne premiera Mateusza Morawieckiego. Szef rządu mówił o pandemii, kryzysie, wojnie i obniżce podatków (wideo)

W sobotę premier Mateusz Morawiecki zwrócił się ze świątecznym orędziem do Polaków. W przemówieniu nie zabrało akcentów dotyczących, pandemii, kryzysu, wojny, a także bieżącej polityki Prawa i Sprawiedliwości.

42 komentarze

 1. Pinokio wypad z kraju

 2. Z pocżtkiem miesiąca przerejestrowałem firmę do innego kraju. Ani złotówki więcej złodziejom a gości to niech sobie utrzymują że swoich wyborców i że swojej wypłaty.

 3. Widziałem Ptaka Cień

  czytaj: „terefere polaki”

 4. Takiego bezczelnego manipulanta i kłamcy dawno nie było w polskiej polityce.

 5. Jak można głosować na opozycję która szczuje i zdradza własny kraj wystarczy posłuchać wypowiedzi w europarlamencie trzeba mieć sieczke zamiast mózgu.

  • Schab ojca Grzegorza

   Jak można głosować na rządzących, którzy byle ukra szanują bardziej niż Polaka niewolnika za miskę ryżu?

  • Dokładnie to właśnie opozycja poprzez skłócenie narodu chce powtórki z Buczy i to na całym wschodzie przez tych psychopatów , naród musi być zjednoczony żadnych wcześniejszych wyborów, żadnych podziałów, musimy być razem!!!

 6. Nasz człowiek w Warszawie

 7. gorsze złodziejstwo jak za PO nie wiidze luksusów , dostaję mniej o 400 zł zamiast 2800 dostaję 2400 niech idą złodzieje w PIS …… ale w TVPis same sukcesy rzygać się chce na tą obłudę , może się zapiszę do PISu to bliżej koryta bedę a tak ? ……

 8. Ale o co chodzi?
  Panie Premierze – ani słowa o „Polskim Ładzie”?
  Tyle kasy poszło na reklamę…
  Gdzie ten „american dream”?
  Ulotka na papierze kredowym… dobra jakość to fakt… ale tym nawet d**y nie da się podetrzeć 🙂
  american dream 🙂 🙂 🙂

 9. Dobrobyt aż piszczy hehe a NBP walczy z inflacja aż miło podwyżki są a jakże dla wszystkich cen a dla polityków także pensji nagrody się sypią premie zasiłki dzięki ukraińcom rynek pracy będzie cudowny raj na ziemi zielona wyspa a mieszkań nabudowane dla młodych całe osiedla super jest niedługo miska ryżu to będzie luksus

 10. Kończ waść wstydu oszczędź- sobie!
  Ciekawe ile złota zostało po tych rządach pisu, bo długi i inflacja to napewno zostaną i to na długo.

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas