Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Violetta K. została umieszczona w celi. Pokrzywdzona przez nią pasażerka dziękuje wszystkim, którzy pomogli w jej zatrzymaniu

Mieszkanka Bychawy w przeciągu kilkudziesięciu godzin stałą się jedną z najbardziej sławnych osób w kraju. Jej zdjęcia są obecnie chyba najczęściej publikowanymi, jak też udostępnianymi w sieci.

Czyn, którego dokonała Violetta K. był tak bezczelny, że momentalnie zaczęto ją określać „królową” internetu. Jej wizerunek, w przeciągu kilkudziesięciu godzin od opublikowania przez nas informacji o rozboju w autobusie, został umieszczony na dziesiątkach portali. Zarówno tych lokalnych, jak też dużych ogólnopolskich serwisach. Do tego nagranie można było obejrzeć chyba we wszystkich telewizyjnych serwisach informacyjnych.

Internauci zbulwersowani zachowaniem kobiety udostępniali jej zdjęcia, co sprawiło, że w przeciągu kilku godzin znane już były jej pełne dane oraz miejsce zamieszkania. Trochę dłużej zajęło ustalenie personaliów jej kompana, jednak w godzinach wieczornych, również jego imię, nazwisko oraz adres były już na biurku zajmujących się sprawą funkcjonariuszy.

Następnego dnia w godzinach porannych policjanci udali się pod ustalone adresy, jednak ani Violetty K., ani też Pawła T. nie zastano. Oboje ukrywali się przed funkcjonariuszami. – Ustaliliśmy, że kobieta miała przebywać w jednym ze szpitali. Jednak kilkanaście godzin przed przybyciem funkcjonariuszy opuściła placówkę. Również mężczyzny nie było w swoim mieszkaniu. Jednak po takiej „reklamie”, jaką otrzymali w internecie, ich zatrzymanie to tylko kwestia czasu – wyjaśniali nam w poniedziałek policjanci.

Tak też się stało. We wtorek 28-letnia Violetta K. została zatrzymana w jednym z mieszkań w Bychawie. Kobieta została przewieziona do VII komisariatu, gdzie przez całe popołudnie prowadzono czynności z jej udziałem. Po ich zakończeniu, kobieta została umieszczona w policyjnej celi. W dniu jutrzejszym ma zostać doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Nadal trwają poszukiwania 32-latka, który towarzyszył kobiecie w trakcie kradzieży łańcuszka. Paweł T. ma na swoim koncie wyroki za rozboje i kradzieże. Ustalane jest również, czy w zdarzeniu nie brała udział jeszcze jedna kobieta.

Tymczasem poszkodowana przez rozbójniczą parę pasażerka miejskiego autobusu, za naszym pośrednictwem postanowiła podziękować wszystkim, którzy udostępniali wizerunki Violetty K. oraz Pawła T., a także tym, którzy pomogli w ustaleniu ich danych. – Pomoc była nieoceniona i niewiarygodnie szybka – wyjaśnia.

(fot. policja)
2017-07-11 23:12:47

59 komentarzy

 1. Jak wyjdzie z ciupy to będzie dołączy do następujących klubów na fb:
  JAK WYTRZYMAĆ W KICIU BEZ GOLARKI,
  NIE OPŁACA SIĘ ZASYSAĆ KLAWISZOM,
  TAJNIKI GRYPSU OD A-Z,
  PRÓBA WYKOPANIA TUNELU NOSISKIEM,
  JAK BYĆ LUDZKA LATRYNĄ
  JAK SAMEMU ROZPRAWIĆ SIĘ Z WSZAMI ŁONOWYMI ZŁAPANYMI OD WSPÓŁWIĘŹNIARKI W PODEJRZANYCH OKOLOCZNOŚCIACH

 2. Mi co miesiąc ZUS wyrywa kilka tyś. To dopiero złodziejstwo a nikt z tym nic nie robi.

  • Los Vatos Locos

   to nagłośnij sprawę,zadzwoń do jednej czy drugiej tv.Nikt z nas nie zna twoich problemów więc tu nie becz

 3. Było wiadomo,że ta patologia o szczurowatej mordzie zaraz coś zrobi, a tego pedałka też powinni zatrzymać za współudział, czemu jej nie zatrzymał, a wręcz przeszkadzał?

 4. A ten różowy h*jek, pomagier złodziejki ? Co z nim?

 5. A ten typ co za jeden? Skąd on z Bychawy, Lublina a może z Hamburga? Podajcie linka na jego fejsa lub nk.pl. Nikt nie kojarzy choćby z widzenia jego „mordy”? Przecież musi (musiał) mieszkać, uczyć się,pracować. Tylko krzyczała, krzyczała, krzyczała…

 6. Lublin 112 po huk zasłaniacie gębę tej suchej scierce garbatonosej — jest poszukiwana. Nie ma co się wstydzić klukwy gorsze bywajo i też mózgu nie majo!

 7. Los Vatos Locos

  czekam na gębe tej drugiej

 8. Dziś Viola siedzi w celi, wspomina dobre dni

Z kraju