Okradli dom jej rodziców. Kto widział mężczyzn z wypchanymi torbami?

Nasza czytelniczka apeluje do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawców włamania. Miało ono miejsce w środku dnia, kiedy to wiele osób musiało przechodzić w pobliżu.

W minioną sobotę 24 września w godzinach popołudniowych dokonano włamania do jednego z domów jednorodzinnych w lubelskiej dzielnicy Konstantynów. Sprawców było kilku, z miejsca włamania oddalili się pieszo. Jest duża pewność, ze nieśli ze sobą wypchane torby.

– Dom przy ulicy Farmaceutycznej należy do moich rodziców. Włamanie miało miejsce najprawdopodobniej około godziny 14 – 16. Policja była na miejscu o godzinie 17 jednak włamywaczy już nie było. Z tego co ustaliliśmy, sprawców mogło być kilku, uciekli oni w okolice ulicy Nałęczowskiej, gdzie czekało na nich auto – wyjaśnia nam Marta, córka okradzionych.

Teraz trwa poszukiwanie sprawców, ważna jest każda, nawet najbardziej błaha informacja. – Może ktoś widział kogoś kręcącego się obok domu, po tej ulicy, samochód, którym odjeżdżała grupa mężczyzn z wypchanymi torbami. Niemożliwe, aby nikt nic nie widział – dodaje Marta.

Osoby, które mogą pomóc prosimy o kontakt z policją bądź też z naszą redakcją. Zapewniamy pełną anonimowość.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-09-27 20:10:58

9 komentarzy

 1. Złodzieje to największe ścierwo.

  • w czasie II wojny światowej organizacje patriotyczne karały złodziei najpierw chłostą, a potem czapa. Wielu złodziei z tamtego okresu to członkowie Armii Ludowej, Gwardii Ludowej -PPR, czyli partyzantki komunistycznej powstałej z inspiracji Stalina. Po wojnie wielu tych złodziejaszków odgrywało się na członkach organizacji niepodległościowych za utrudnianie procederu, a legalizacja komunizmu, wstępowanie złodziei do MO, KBW, PZPR i PPR dała wolną rękę takim procederom w najbliższych latach powojennych.

   • Żołnierze wyklęci nie tylko kradli, rabowali ale też mordowali jak chłop nie chciał dać kartofli lub świniaka. Ale co tam wiatr historii zmienił kierunek więc opluwamy AL, GL, BCH, a jak was czytam to także Powstańców Warszawskich.

 2. Obywatel wsi Świdnik koło miasta Lublin

  Normalnie jakbym czytał o kradzieży kur… nie macie o czym kurde pisać? No okradli dom tak jak wiele innych domów jednorodzinnych okradają w tej okolicy a policja i tak sobie z tym nie radzi.. oni są od gołębi od łapania ludzi przechodzących na czerwonym świetle itd. .. a w PL do poważniejszych spraw łaaał wysyłają „techników: zbierają odciski, jeżdzą dzielni kryminalni gówno z tego 😀

 3. Kierowca cysterny

  Faktycznie widok.

 4. Wkur. mnie tacy ludzie jak ty! Jak nie wiesz co, gdzie, kiedy i jak. To po co zabierasz głos!

 5. Przejdz droga ktora mogli uciekac i szukaj kamer na domach czy sklepach, moze wlasciciele zechca uzyczyc zapisu video. powodzenia.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku