Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Okradł w pracy znajomego. Jego kartami płacił za zakupy

26-letni mieszkaniec Lublina usłyszał 8 zarzutów. Mężczyzna odpowie za kradzieże, włamania oraz rozbój. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Podejrzanemu grozi do 10 lat więzienia

Zatrzymanie 26-latka było efektem pracy operacyjnej policjantów z III Komisariatu Policji w Lublinie. Funkcjonariusze analizując zebrane materiały wpadli na trop mężczyzny odpowiedzialnego za liczne przestępstwa.

– Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, iż mężczyzna okradł w pracy znajomego. Jego łupem padły 3 karty płatnicze. Następnie przy ich pomocy płacił za zakupy. Ponadto z ustaleń kryminalnych wynikało, iż 26-latek jest sprawcą rozboju, do którego doszło w dzielnicy Bronowice. Sprawca przemocą zabrał telefon komórkowy – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

26-latek został zatrzymany w minioną niedzielę. Funkcjonariusze udowodnili mu łącznie 8 czynów. Podejrzany odpowie za kradzieże, włamania na rachunek bankowy oraz rozbój mniejszej wagi. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

8 komentarzy

 1. Sylwetka dobra na włamy. Między szczebelkami się przeciśnie.

 2. 3 karty płatnicze…bogaty człek 😁

  • Na dwoje babka wrozyla

   Może i bogaty ale i moze być bardzo biedny i nieszczęśliwy tkwiący w spirali kredytowej

 3. Hawajska, ale pizza

  Ra rozumiem, że ten zatrzymany nicpoń wygląda jak kabanos, ale panowie policjanci, to by mogli parę kilo zrzucić, zamiast wciągać brzuch jak Pan po prawej, lub maskować hawajska koszulą, jak Pan po lewej.

 4. Obciąć łapę to się oduczy kraść. ewentualnie piętnować na twarzy to by człowiek z daleka widział z kim ma do czynienia.

 5. Pewnie dostanie zawiasy…

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport