690 680 960

Z okazji 60. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie odbędzie się konferencja Wymiary Marketingu

Po sukcesie I edycji, Giełda Eventów powraca po 2 latach z II edycją największej marketingowej konferencji w regionie. Wydarzenie to jest dedykowane 60. Edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu.

Organizatorzy postawili sobie za cel zorganizowanie wyjątkowej konferencji, poświęconej tematyce marketingu, eventów, budowania marki i relacji. Kilka bloków tematycznych, przerwy networkingowe, kilkadziesiąt stoisk w ramach mini targów Członków Klubu i Firm partnerskich. Będzie to połączenie na dużą skalę wiedzy merytorycznej z wymianą kontaktów oraz doświadczeń.

Zaproszono ekspertów, którzy odnoszą sukcesy prowadząc swoje firmy przy wykorzystaniu różnych form marketingu. Gośćmi specjalnymi z dziedziny sportu- będą Aleksandra Marmuszewska -Prezes i Piotr Więckowski -Manager KM Cross Lublin. Wśród prelekcji znajdą się także wystąpienia dotyczące marketingu Miasta Lublin i Województwa Lubelskiego.

Organziatorzy gwarantują także dużą dawkę networkingu podczas długich przerw. Do Mikołajek obowiązuje promocja dla uczestników early birds, którzy zarejestrują się na wydarzenie. Szczegóły i informacje dotyczące zapisów można znaleźć na stronie www.wymiarymarketingu.pl. Szczególnie zaproszeni są przedsiębiorcy i osoby zainteresowane tematyką wydarzenia.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

(fot. nadesłane)
2017-11-27 23:40:04

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 3.981zł 0.84%
  • GBP 5.035zł 0.57%
  • EUR 4.3492zł 0.38%
  • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)