Świdnik: Wjechał w budynek. Po wszystkim poszedł do domu spać

W piątek wieczorem policjanci ze Świdnika zatrzymali mężczyznę, który wjechał pojazdem w ścianę budynku. 42-latek odpowie także za znieważenie funkcjonariuszy policji.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w Świdniku przy ul. Okulickiego. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że pojazdem marki Volkswagen porusza się prawdopodobnie nietrzeźwy kierowca.

– Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali uszkodzony pojazd jednak nikogo przy nim nie było. Mundurowi ustalili, że kierowca wjechał tym pojazdem w budynek sklepu na ul. Okulickiego. Następnie udali się pod adres właściciela pojazdu. Okazało się, że znajdował się tam mężczyzna od, którego czuć było silną woń alkoholu. Co więcej mężczyzna znieważył funkcjonariuszy słowami powszechnie uznanymi za obelżywe – informuje mł.asp. Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

42-latek został zatrzymany i trafił do aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał dwa zarzuty, jedne w sprawie kierowania pojazdem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości, drugi za znieważenia funkcjonariuszy.

– Mężczyzna do obu zarzutów się przyznał. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności. Poza wymienionymi powyżej zarzutami odpowie jeszcze za najechanie pojazdem w ścianę budynku – dodaje mł.asp. Elwira Domaradzka.

2017-11-28 07:16:23
(fot. Policja Świdnik)

Zobacz również

17 komentarzy

 1. Ta wiadomość w dzienniku wsch. jest już historią . Kiedyś 112 było na bieżąco teraz już tak nie jest .

 2. a tam znieważenie, wiemy że w policji też są ch**e

 3. Zniewazyl policjantow —to mnie dziwi. W swietle prawa samorzadowcy PO zniewazyli samorzadowcow PiS i prokurator uznal iz mogli gdyz bylo to zwiazane z oelnionymi przez nich funkcjami – rzecz sie miala w naszym lubelskim ratuszu. Kaczynski nazwal poslow kanaliami i tez okazalo sie ze mogl vbo slowa rzucone byly w przestrzen i nie padly zadne nazwiska. Zatem jaka jest podstawa ze facet ma odpowiadac za zniewazenie funkcjonafiuszy ? Zwyklemu obywatelowi wolno mniej? Taka rownosc wobec prawa?

  • Studętkom jezdem to wiem że....

   Jeśli już o Kaczyńskich to…
   …jeden znany jest ze słów: „Spieprzaj dziadu”, a tej, który jeszcze niestety żyje z zaszeregowania nas, Obywateli, do gorszego sortu.
   I o ile tego od „spieprzaj dziadu”, dobry Bóg raczył ukarać, to temu drugiemu jeszcze nic za to.

   • Jeżeli popierasz donoszenie na swój własny kraj i cieszysz się z ewentualnego nałożenia na Polaków kar finansowych, (bo nie będą one dotyczyły tylko i wyłącznie Rządu RP), to JESTEŚ TYM GORSZYM SORTEM. Tylko 10% Polaków utożsamia się z tym określeniem. Przeważnie potomkowie „wyzwolicieli ” z za wschodniej granicy, jak i ci którzy byli na ich usługach. Też broniłeś tych sędziów z południowej Polski i ze świeczką sterczałeś na Krakowskim obok Żuka? To jesteś tym GORSZYM SORTEM i musisz się z tym pogodzić lub wyemigrować pod skrzydła swoich mocodawców.

 4. Co ta wóda robi z ludzi .

  • Raczej nie inaczej: co ludzie robią ze sobą? Na ten przykład: słonie raz w życiu upijają się po spożyciu owoców pewnej rośliny. Człowiek nie myślący, powtarza tę czynność aż do całkowitego sponiewierania i upodlenia.

 5. Cham-Burki- Czycy… I wszystko w tym temacie…

 6. Pewnie czeka na otwarcie McDonald’s i pije żeby było szybciej.

  • Aleś zabłysnął,lepszego komentarza tu nie czytałem, żart roku normalnie, boki zrywać ha ha ha

 7. Kto nie zrywał się wybudzony nagle ze snu, z wiązanką na ustach – niech pierwszy rzuci kamieniem

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7288zł -0.23%
  • GBP 5.2602zł 0.06%
  • EUR 4.5298zł -0.04%
  • CHF 4.1347zł -0.16%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej