690 680 960

Ojciec pobił 10-letniego syna, bo ten źle odrabiał lekcje

Matka 10-letniego chłopca zadzwoniła na policje z prośbą o pomoc, gdyż jej mąż pobił ich wspólne dziecko. Przyczyną miały być źle odrobione przez 10-latka lekcje.

W środę wieczorem dyżurny lubelskiej policji odebrał telefon z prośbą o interwencję w sprawie mężczyzny znęcającego się nad dzieckiem. Gdy na miejsce przyjechał patrol, sprawcy nie było już w mieszkaniu. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźnie nie podobał się sposób, w jaki jego 10-letni syn odrabiał lekcje. Po pobiciu dziecka, słysząc że kobieta wzywa policję, oddalił się w nieznanym kierunku.

Policjanci widząc, że chłopak posiada ślady bicia, przewieźli go razem z matką do szpitala. Na szczęście 10-latek nie doznał poważniejszych obrażeń, posiadał tylko zasinienia i zaczerwienienia na ciele. Po obserwacji lekarskiej opuścił szpital. Mundurowi założyli także niebieską kartę.

Następnego dnia w godzinach rannych policjanci zatrzymali mężczyznę. Usłyszał on zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną i dzieckiem. Wczoraj prokurator zdecydował, o objęciu 54-latka dozorem policji. Mężczyzna musi się dwa razy dziennie stawiać na III komisariat. Za znęcanie nad rodziną grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. policja)
2016-12-10 14:22:46

21 komentarzy

  1. Dziękuję za info gdzie go mogę spotkać.

  2. Jak pobił dziecko na 100% biję żonę, byłam ofiarą znęcania psychicznego i fizycznego, co komu po tym zakazie zbliżania się i niebieskiej karcie (mam założonych 6), to są zwykli zwyrodnialcy na których nie robi to żadnego wrażenia, a strach u ofiary jest i to jeszcze wiekszy po wniesieniu oskarżenia i pomocy tak naprawdę nie ma nigdzie, przestraszona i bezradna kobieta zostaje z tym całkowicie sama i albo jest na tyle silna, żeby sprawę poprowadzić do końca, albo daje za wygraną bo oprawca nieodpuszcza. Dlatego brawo dla Matki i nie poddawaj sie, dziecko jest największym skarbem dla kobiety i nie można pozwalać żeby ktoś robił mu krzywdę!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli