690 680 960

Ojciec oskarżony o molestowanie i zgwałcenie własnej córki. Miał się dobierać do dziewczynki, gdy ta miała siedem lat

Mieszkający w Zamościu 40-latek został oskarżony o molestowanie i zgwałcenie własnej córki. Jak ustalili śledczy, czynów tych dopuszczał się przez kilka lat. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

W połowie stycznia przed Sądem Okręgowym w Zamościu rozpocznie się proces 40-letniego Łukasza M. z Zamościa, który został oskarżony o molestowanie seksualne oraz zgwałcenie małoletniej. Poszkodowaną jest córka mężczyzny. Śledztwo w tej sprawie trwało od początku lipca, kiedy to mężczyzna został zatrzymany przez policjantów.

Jak wynika z akt śledztwa, Łukasz M. zaczął dobierać się do swojej córki w 2010 roku. Dziewczynka miała wtedy niespełna siedem lat. Przez ten czas miał wielokrotnie wykorzystywać małoletnią seksualnie. Oprócz składania propozycji i namawiania jej do wykonania innych czynności seksualnych, miał prezentować jej treści o charakterze pornograficznym, czy też nagrywać filmiki z jej udziałem, kiedy ta była roznegliżowana.

Oskarżono go również o gwałt, w tym również z użyciem przemocy. Mężczyzna odpowie także za nakłanianie do składania fałszywych zeznań. W trakcie przesłuchania 40-latek nie przyznał się do winy oraz odmówił składania jakichkolwiek wyjaśnień. Łukaszowi M. grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)

25 komentarzy

 1. Pedofil… spłodził i wyhodował sobie obiekt seksualny…Kastracja na żywca obowiązkowo!! Jak można skrzywdzić własne dziecko? Szok 🙁

 2. Życzę mu samych najgorszych rzeczy które można spotkać za kratkami jeśli tam trafi. A gdzie matka? Może jej nie było? Bo jeśli była to nie wierzę że nie wiedziała czy się nie domyślała.

 3. Wybaczcie mu panowie.Przeciż to mężczyzna i Na pewno ģo sprowokowala.

 4. Co za prymityw!

 5. Pewnie w sutannę się wybierał…

 6. Ja bym był ostrożny. Dziś mozna oskarżyc na podstawie poszlak! Owszem, jezeli rzeczywiście istnieja dowody to zgoda. Ale należy mieć na uwadze że jest w Polsce niestety ogromna liczba osób niesłusznie skazanych!!!

 7. Marta współczuję Tobie bardzo ale musisz iść na terapię , te demony nie znikną ale może uda się coś naprawić .Masz całe życie przed sobą

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas