Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ojciec miał blisko 4 promile, matka ponad 3. Po ich opieką była trójka dzieci

W jednym z mieszkań na terenie gm. Cyców interweniowali policjanci. Pod opieką pijanych rodziców przebywało tam troje dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

W minioną sobotę policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca gminy Cyców, że jego nietrzeźwa konkubina opiekuje się dziećmi. Na miejscu policjanci zastali 42-letniego zgłaszającego. Mężczyzna był kompletnie pijany.

Po badaniu alkomatem okazało się, że miał on prawie 4 promile alkoholu. Mężczyzna wskazał policjantom pomieszczenie, gdzie na łóżku spała jego konkubina. Przebywały tam również dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Badanie stanu trzeźwości 39–latki wykazało ponad 3 promile alkoholu. Rodzice w takim stanie sprawowali opiekę nad swoimi dziećmi.

Na miejsce przyjechały pracownice Ośrodka Pomocy Społecznej w Cycowie. W domu panował bałagan, mieszkanie było zaniedbane. Na stole stały butelki i puszki z alkoholem. Dzieci trafiły do placówki opiekuńczo–wychowawczej.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia i ustalają czy rodzice swoim zachowaniem nie narazili dzieci na niebezpieczeństwo.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. 1500+ Jeszcze ktoś ma wątpliwości?

 2. 500+ działa. Z takimi wynikami patologicznoalkoholowi „zawodowcy” .

 3. Jak tam czytelnicy? Wróciliście już z pracy czy dopiero idziecie? To nuże,nuże bo ktoś musi to 500+ sfinansować. Samo się nie zarobi.

 4. Konkubenty. I wszystko jasne.

 5. Anioł Cieć Dyżurny

  Z tego co wiem, to mnie, pracującego (i to ciężko), nasze niewątpliwie kochane Państwo, j…bie podatkami jak burą sukę, a tacy nie skalali się inną pracą jak robiąc sobie dzieci i czekaniem na +500.

  Jak chciałem moje wypociny opublikować, pojawił się napis: „Wysyłasz kolejne komentarze zbyt szybko. Zwolnij troszkę.”.
  Odpowiadam: to pracujcie szybciej!!!

 6. A kto wam zabrania mieć więcej dzieci ? Nie widzę żadnego problemu .

 7. Jakie dzieci, w tym wieku na wsi to w polu zapierniczają bez żadnej opieki.

 8. takie rzeczy to pewnie tylko na Bekieszy… 🙂

Z kraju

Polityka i społeczeństwo