690 680 960

Ogromny korek na trasie do Warszawy. Wszystko przez ukraiński autokar i białoruską ciężarówkę

O bardzo dużych utrudnieniach w ruchu na trasie Lublin – Warszawa alarmują nasi czytelnicy. W Moszczance miała miejsce kolizja oraz awaria autokaru.

W Moszczance, na skrzyżowaniu drogi Krajowej nr 17 Lublin – Warszawa, z drogą krajową nr 48 Dęblin – Kock, awarii uległ ukraiński autobus rejsowy. Pojazd blokuje pas jezdni w kierunku Warszawy, w wyniku czego przejazd odbywa się z utrudnieniami.

Dodatkowo w pobliżu miała miejsce kolizja z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. Kierowca białoruskiej ciężarówki również zablokował pas jezdni w kierunku Warszawy, co spowodowało jeszcze większe problemy z przejazdem.

Szybko utworzył się wielokilometrowy korek, który obecnie sięga już skrzyżowania z drogą prowadzącą do miejscowości Sarny. Jak alarmują kierowcy, przejazd tym odcinkiem zajmuje nawet kilkadziesiąt minut. Wielu kierowców samochodów osobowych korzysta z objazdu przez Bobrowniki.

W kierunku Lublina ruch odbywa się bez większych utrudnień.

(fot. nadesłane – Paweł)
2018-04-25 17:24:22

11 komentarzy

 1. zepchnąć do rezerwy

 2. W okolicy za skrzyżowaniem mnóstwo sprzętu budowlanego, ciągniki, ciężarówki, koparko-spycharki, jechałem tamtędy podpiąć linkę przeciągnąć 150 m za skrzyżowaniem przystanek z zatoką. A nie blokować na długość 2 km
  Ludziska łaziły jak święte krowy dookoła

  Bezmózgowie pełne

  • Do holowań są wyspecjalizowane firmy które mają odpowiedni do tego czynności sprzęt, kto będzie odpowiadał np za spowodowanie jeszcze większych uszkodzeń powstałych w wyniku holowania????, holowanie dużego niesprawnego pojazdu to nie to samo co holowanie osobówki, w przypadku niesprawnego i niepracującego silnika od razu zablokowane są hamulce – trzeba podać na holowany pojazd sprężone powietrze – ale lepiej od razu zhejtować i wyzwać od bezmózgów niewinnych pracowników budowlanych którzy mieli co innego w zakresie swoich obowiązków.

 3. aż żal takich jak luki, totalne dno. Mam do czynienia z takimi przypadkami niemal co tydzień i jeszcze nie wydarzyło się nic co by zagrażało bezpieczeństwu. Autobusy są holowane dziesiątki kilometrów a nie 150 m.! Co do budowlańców zdecydowana większość to prywatni podwykonawcy działający na swoim sprzęcie więc nie ma z tym problemu ………a sprężone powietrze to ty sobie przyłóż do jednego ucha i otwórz na max może ci przewieje ten durny łeb.

 4. i jeszcze jedno bezmózgowie to do kierowcy + jego ukraińskiego zmiennika z autobusu, (a hamulce nie blokują się zaraz po wyłączeniu silnika) ale co ty o tym możesz wiedzieć -człowieku o doświadczeniu rowerzysty

 5. Zenek … luki ma racje w 100% ukraińskie autobusy są dalece od technicznego ideału myślę że 10 minut i stoi bez powietrza ..skąd wiesz co się zepsuło a może w automacie i został na biegu i co holował byś ? Są procedury przyjedzie policja i karze usunąć pojazd z drogi jeżeli nie mogą usuwany jest na koszt właściciela przez firmę która ma podpisaną umowę z Policją w danym powiecie . płytki prowokator.

 6. hahahaha – Zennon nie spinaj się tak bo ci pęknie śmierdząca żyłka i będziesz miał problem – i to byłby na tym koniec bo nie wdaję się w darmowe dyskusje z pustakami twojego (celowo z m. litery) pokroju. Amen!!!

 7. Walnijcie jeszcze wysepkę na środku to się rozkorkuje.

 8. takich I_M_B_E_C_Y_L_I jak luki powinno się usypiać sarinem w inkubatorze i uwalniać społeczeństwo

Kursy walut

 • USD 4.4787zł 0.84%
 • GBP 5.4534zł -0.04%
 • EUR 4.6995zł 0.21%
 • CHF 4.7472zł -0.15%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ