Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Oddziały szpitalne w Lublinie i regionie wypełniają się chorymi z COVID-19

Z godziny na godzinę coraz więcej zajętych jest łóżek szpitalnych przeznaczonych dla chorych z COVID-19. Kolejna fala zakażeń rozpędza się na dobre, a nowe wysokie liczby zakażeń w regionie nie wróżą niczego dobrego.

41 komentarzy

 1. Bogata dzięki plandemii?

  ?

 2. A o amantadynie już cisza. Lepszy respiratorów.

 3. Szur, szur, szur… ale mądrości w komentarz codziennie na tej Lubelszczyźnie, nie dziwne, że później ci najmądrzejsi leżą w szpitalu i sapią prosząc o pomoc. Szybko przychodzi im wiara w covid. A ci od tych szczepionek też są dobrzy. Nie rozumieją jak działa i po co jest szczepionka… ehhhh

  • Ano…nie rozumieją 🙂 Szczepionka ma chronić przed zakażeniem i zachorowaniem. To nie chroni ale… zawsze mozna szczepić do skutku. W końcu denat nie moze sie juz niczym zarazić- czyli szczypionka działa

 4. Selekcja naturalna niestety. Ale mamy wolny kraj, każdy może decydować o swoim losie. Prości ludzie zawsze się bali rzeczy, których nie rozumieją, ale im też należy się wybór czy się szczepić czy nie, trzeba to uszanować.

 5. Jak szczepiony to umiera na choroby towarzyszące. Jak nieszczepiony to na covid …………nopy nie zgłaszane. W szkołach zarażają szczepieni, testują się mają pozytywny wynik, sprzedają zdrowych nieszczepionych na kwarantannę. To ze szkoły mojej córki. Chorują szczepieni, rozumiecie?

 6. Nauczyciele szczepieni i chorują zarażają dzieci.

 7. Selekcja naturalna przyśpiesza ?

 8. AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! z godziny na godzinę!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

  Nie zakrzepię się, wal się.

 9. Nie wiem dlaczego antyszczepionkowcy zajmują miejsce w szpitalach zamiast z tą swoją „grypką” leżeć w domu żreć czosnek i witaminę C?

  Skoro cała ta pandemia to kłamstwo, to co robią w szpitalach???

 10. Ej…zaszepieni chyba nie powinni się juz obawiać Covid..czyż nie?? Są zaszepieni ..juz im miejsce w szpitalu nie potrzebne..czyż nie? To o co halo??Przecież w szpitalu same nie zaszczepione osoby leżą..tak podają media? To po co ta gów*o burza …zaszczepionych już problem nie dotyczy?… Chyba że?…jest wręcz odwrotnie..ktos kogoś w uja robi?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo