Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Oddano do użytku dwie ważne ulice w Lublinie. Można już korzystać z całej ul. Poligonowej

Znaki zostały odsłonięte, zabezpieczające przejazd bariery zabrane a to oznacza, że kierowcy mogą już korzystać z całego odcinka „nowej” ulicy Poligonowej w Lublinie. W całości dostępna jest także al. Lubelskiego Lipca 80.

25 komentarzy

 1. 0,5 KILOMETRA trudno nazwać arterią…

 2. teraz chcecie więcej remontów ulic czy budowy nowych,ale niedawno pisali co niektórzy jak miasto jest zadłużone ze nasze wnuki będą jeszcze spłacać. Pytam się czy miasto ma tak duże wpływy,otóż nie musi brać kredyt żeby nam sie lepiej jeździło ale lemingi tego nie widzą.

  • Przy obecnej ekipie rządzącej Lublinem to nie wnuki a pra pra wnuki będą spłacać. Po Arenie i wielu nad wyraz potrzebnych inwestycji, budowanych z rozmachem za kredyty, na spłatę których nigdy nie zarobią. Lublin jako 9 miasto pod względem wielkości, na początku roku był na 7 miejscu pod względem zadłużenia. Obecnie awansował na 5 a łysemu ekonomiście marzy się miejsce na podium z najwyższą lokatą. Nagrodą POsada u Rudego w Brukseli. Zostawi PO sobie tak jak Gajowy-pustą kasę kancelarii a na dodatek kredyty których miasto nie udzwignie.

 3. no tak, lepiej było stać przez całą trasę zieloną, potem ten nieszczęsny slimak, młyńska, krochmalna…
  teraz trasa przy basenie się poluzowała i jest lepiej ale przecież zawsze się znajdą marudy…

 4. Pytanie do kierowców – da się już wjechać w nowy odcinek Poligonowej od Zelwerowicza?

 5. Ładne mi teraz korki będą dzięki światłom poligonowa-willowa-ducha. 13 sekund na wyjechanie z poligonowej w ducha w godz szczytu przy wzmożonym ruchu dzięki otwartemu zjazdowi z obwodnicy? Brawo.. Witajcie korki na poligonowej! Dzięki za chodnik czas się zacząć poruszać pieszo

 6. SUPER że jest w końcu cała poligonowa. Poproszę jeszcze o odpowiednie wyregulowanie świateł na skrzyżowaniu z Willową, bo na razie jadąc od Generała Ducha w Poligonową trafia się na czerwone światło wtedy kiedy nadawane jest zielone do skrętu w lewo w Willową.

 7. Mnie tylko zastanawia czemu na krzyżówce Poligonowa – Zelwerowicza nie ma świateł, a kilkaset metrów dalej w kierunku obwodnicy działają światła z jakąś polną drogą. Dla półgłówków w ciągnikach można a dla sporej części mieszkańców korzystających z Zelwerowicza już nie? Tuman to projektował czy ktoś z rodziny wykonawcy?