Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Odbyła się sekcja zwłok znalezionego w piecu noworodka. Nie ma odpowiedzi na najważniejsze pytanie

Przeprowadzona dzisiaj sekcja zwłok noworodka, którego ciało usiłowała spalić 21-letnia kobieta, nie dała odpowiedzi na to, czy dziecko urodziło się żywe. Beda kolejne badania.

We wtorek w Zakładzie Medycyny Sądowej w Lublinie przeprowadzona została sekcja zwłok noworodka, który został znaleziony w piecu jednego z domów w Majdanie Kozłowieckim koło Lubartowa. Śledczym najbardziej zależy na ustaleniu, czy dziecko urodziło się żywe, czy też martwe. Zatrzymana przez policjantów matka dziecka zapewnia, że nie dawało ono oznak życia.

Biegłym nie udało się jednak tego ustalić. Dlatego też przeprowadzone zostaną kolejne badania. W tym przypadku na wyniki jednak trzeba będzie poczekać około czterech tygodni. Wiadomo jednak, że noworodek płci żeńskiej był w pełni rozwinięty. 21-latka przebywa w policyjnym areszcie, podczas przesłuchania przyznała się do usiłowania spalenia własnego dziecka. Nie przyznała się z kolei do jego uśmiercenia.

Przypominamy, w sobotę policja została powiadomiona przez ojca kobiety, że w jej pokoju, w piecu znajdują się częściowo nadpalone zwłoki noworodka. Kobieta miała urodzić dziecko w nocy ze środy na czwartek w łazience. Następnie owinęła noworodka ręcznikiem i ukryła w palenisku. W piątek rozpaliła w piecu, starając się spalić zwłoki. Następnego dnia wraz z partnerem udali się na przyjęcie weselne do znajomych. Tam też zostali zatrzymani.

Studentka jednej z lubelskich uczelni tłumaczyła, że wstydziła się ciąży, w którą miała zajść niedługo po tym, jak zaczęła się spotykać ze swoim partnerem. Nie chciała się przyznać rodzinie, że spodziewa się dziecka.

(fot. lublin112)
2018-07-03 18:15:31

23 komentarze

 1. takie baby powinny się wykastrowac
  nie chce dziecka to nigdy mieć nie powinna
  powinni takim idiotkom wyciąć macice na całe życie miałyby spokój i żadne aborcje i problemy z antykoncepcja lepiej niech kiedyś taka żałuje że dziecka mieć nie chciała niż zabijala małe bezbronne dziecko! nie ma żadnego wytłumaczenia dla takich ścierw żadnych !
  sama też byłam w ciąży sama i tylko dziecko się liczyło sama musiałam sobie radzić i dziś mam kochanego syna i ogólnie pięcioro dzieci a te szmaty które zabijają powinny ponieść karę taką samą jaką zrobiły tym dzieciom
  dziecko jest najważniejsze w życiu ! a która baba myśli inaczej nie jest prawdziwa kobieta

 2. jak można największy Skarb na świecie samej sobie odebrać? będziesz żałowala ścierko
  ja jestem matką i łzy mi lecą jak czytam o takich k jak ty i kolejna co synka 4 letniego w wersalce trzymała synek płakal za mamą a ta go dusila co za ku . .y ! mogły oddać te dzieci ktoś by te dzieci kochał no nie mogę ! wydarlabym im te dzieci z rąk gdyby dało się rade czas cofnąć i sama dala im miłość
  no niech ktoś coś zrobi żeby lepiej kontrolować te matki reagować dzwonić ratować takie dzieci
  bo dzisiaj zamiast matki myśleć o dziecku to co w głowie mają?studentka kariera tapeta figura sztuczne rzęsy ciuchy fotki i do neta pusto we łbie a potem brzuch a twierdzi że brzucha nie ma
  i do czego była zdolna ? zaplanowała i tak zrobiła nie ma żadnego wytłumaczenia ! jedyne to powinny takie cierpieć tak samo jakie cierpienia zadaly swoim dzieciom!
  Becia

Z kraju

Polityka i społeczeństwo