Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Obywatel Zimbabwe znów wsiadł za kierownicę po pijanemu. Wjechał w znaki drogowe (zdjęcia)

Wczoraj nad ranem, na wysokości Lidla na ul. Nadbystrzyckiej, kierowca skody staranował oznakowanie. Jak się okazało, obywatel Zimbabwe kierował po pijanemu. Nie pierwszy już raz.

71 komentarzy

 1. I tak zostanie pozytywnie zweryfikowany.

 2. Trochę czasu musi upłynąć zanim się przyzwyczai do polskich trunków :-).

 3. Ta informacja o narodowości typa zmieniła moje życie. Jak zrobi to Polak to też piszecie, że to Polak, żeby nikt nie miał wątpliwości, że ten kierowca to Polak?
  Wystarczyło napisac mężczyzna + wiek, informacja o narodowości tylko napędza rasistów i innych nacjololo

  • no właśnie nie. Bo zakrzywia rzeczywistość. Ma to ogromne znaczenie na to kogo wpuszczamy i na jakich warunkach.
   Do tego wiedza skąd pochodzi dana osoba, jej wykształcenie, dzielnica itd, itd jest ważne. Bo mówi która grupa społeczna ma problemy i trzeba jej pomóc.
   Nie musimy wpuszczać wszystkich. Dodatkowo jeżeli wiemy ze reprezentanci danego narodu jezdza pijani lub bez prawa jazdy powinni być kierowani na kursy itd. Może wtedy trzeba weryfikowac co robiła ta osoba w swoim kraju? To nasz dom i od nas zależy kogo tu wpuszczamy. Jak pan żul przyjdzie do ciebie to też go wpuścisz na kielicha jak swoją rodzinę i znajomego?

   A poprawność polityczna to konstrukt lewicowców z amerykańskich uniwerków.

   Zobacz co się dzieje w Szwecji. Wojny gangów ,trupy dzieci na ulicach (wykorzystują 13,14 latków), wrzucanie granatówm, bomby, strzelaniny…. Tu nie chodzi o rasizm ale o bezpieczeństwo. Dla mnie to nawet mogą być czesi albo kanadyjczycy. Jak chleją i jezdzą to trzeba wiedzieć, że to oni …

 4. I tyle są warte te wszystkie „zakazy kierowania pojazdami”, odbieranie prawa jazdy itp. śmieszne operacje, które absolutnie NIC nie dają.
  Tylko odbieranie samochodów może cokolwiek PRÓBOWAĆ poprawić.

 5. Hołownia nawołuje do pomocy / solidarności z Włochami ws. zalewu migrantów. Jego „ekspert”, gen. Różański, wyśmiewa MON ws. zakupu nowoczesnego uzbrojenia. Jaka trzecia droga? Strasznie się męczą, żeby jakoś zaistnieć, a i tak wychodzi trzeci oddech Tuska.

 6. Jest to najpewniej student, sporo osób z Zimbabwe studiuje w Lublinie. Nie wymaga „weryfikacji”, przyjechał do Polski na zasadzie wizy studenckiej.

 7. Nie można pana deportować bo i tak bedzie jezdzic az zrobi komus krzywdę i co wtedy zabiora go do szpitala wylecza i nakarmią? Czy ktoś może czasem obejrzeć dostawców jedzenia bo ci ciemnoskórzy panowie potrafią jeździć samochodem w skarpetach i w klapkach basenowych.

 8. Czy Polscy obywatele mogą brać za free świadczenia socjalne na studiach np w Yale Oxfordzie Cambridge i innych uczelniach i prywatnych tak jak u nas sprowadzani mocno zagraniczni studenci? Bo on tu chyba wszyscy otrzymują wsparcie socjalne w postaci stypendiów socjalnych, inwalidzikich okolicznościowych sierocych ? Ale czy nie ma żadnych ograniczeń że Polska jest w Schengen a oni są spoza?

 9. Nie ma już Tuska

  Następnym razem kogoś zabije i nie będzie już tak wesoło. Deportować!

Dodaj komentarz