Obwodnica Lublina: Volkswagen uderzył w bariery. Kierowca twierdzi, że pił po zdarzeniu

Tuż po zdarzeniu usiłował szybko załatwić lawetę, jednak wszystko zauważył przejeżdżający w pobliżu policjant. Mężczyzna nie przyznaje się do kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce w piątek przed godziną 19 na węźle Czechów na obwodnicy Lublina. Jak wstepnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący volkswagenem mężczyzna jechał obwodnicą w kierunku Warszawy. Na węźle usiłował zjechać z trasy, jednak stracił panowanie nad pojazdem i auto uderzyło w bariery energochłonne.

Mężczyzna widząc, że uszkodzenia pojazdu są znaczne i nie uda mu się nim odjechać, starał się szybko wezwać lawetę. Jednak w tym czasie przejeżdżał będący poza służbą policjant. Widząc poruszającego się chwiejnym krokiem mężczyznę i rozbite auto powiadomił o wszystkim drogówkę. Gdy na miejsce dojechał patrol, funkcjonariusze wyczuli od kierowcy woń alkoholu.

Mężczyzna nie chciał się poddać badaniu alkomatem. Tłumaczył, że nie kierował, potem, że pił już po tym jak doszło do zdarzenia. Została od niego pobrana krew, której badania szczegółowo wyjaśnią, w jakim odstępie czasu od zdarzenia mężczyzna spożywał alkohol.(fot. lublin112)
2016-10-15 08:00:42

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Od razu widac, ze sciemnia pijak jeden

 2. Niemoc polska miłosierna… alimenciarzy zamykają a on… pił tuż po… i [] mu zrobią

 3. A co kogo obchodzi co on twierdzi? Na obwodnicy sie napil z zalu za rozwalonym szrotem. Co za logika. Do łagru z pijakiem a prawko na 10 lat zakaz. Sie patyczkuja z patologia.

 4. jak człowik cce szybko zalatwić sprawe to sie nie da zawsze sie znajdzie ktoś kto wezwie policyjnych gnoi wtracajacych sie nawet jak nie sa potzrebni

 5. I sie wywinie dobra ściema to podstawa 🙂 jedziecie po nim a sami byscie frana przypalali w takiej sytuacji

  • Normalny zrównoważony człowiek nie musi przypalać frana bo nie znajduje się w takiej sytuacji, siadając za kółko z zachlaną mordą.

 6. To chyba zjazd na poligonową….w końcu będą mieli z czego naprawić strefę zgniotu na zakręcie a tam naprawdę trzeba pilnować prędkość.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.794zł 0.51%
  • GBP 5.2622zł 0.25%
  • EUR 4.5539zł -0.25%
  • CHF 4.145zł -0.13%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS